PMS DÖNEMİ belirtileri ile hamilelik belirtilerim kesişiyor

Nohinq053

Yeni Üye
Üye
PMS DÖNEMİ belirtileri ile hamilelik belirtilerim kesişiyor
adetime son 5 gün kaldı. yaşadığım bi olay yüzünden tedirginim. o olay da bir önceki gönderimde yazmıştım. pms dönemi belirtileri ile hamilelik belirtileri bazıları kesişiyo o yuzden tedirginim. acaba pms dönemindemiyim. 16 yaşındayım. lütfen cevaplayın çok korkuyorum

Ya kızım manyak mısıııın kafan mı iyi insanlar sana hamile değilsin dedikçe yeni yeni konular açıyorsun. Hamile değilsin ters ilişki ile hamilelik olmaz bunu daha sana nasıl anlatsınlar banlanacaksın siteden onu istiyorsun heralde :D:D

Selamlar Zhicoo vallahi hislerimize tercüman oldunuz. Bu üyemize ne anlattı isek ikna edemedik. Bak küçüğüm hamile değilsin bunu bu kadar dert etme ters ilişki ile hamile kalamazsın. Çocuk nereden doğruluyor hiç mi kafan çalışmıyor. Vallahi ömrümüzü tükettin yahu :D:D

adetime son 5 gün kaldı. yaşadığım bi olay yüzünden tedirginim. o olay da bir önceki gönderimde yazmıştım. pms dönemi belirtileri ile hamilelik belirtileri bazıları kesişiyo o yuzden tedirginim. acaba pms dönemindemiyim. 16 yaşındayım. lütfen cevaplayın çok korkuyorum

Sürekli olarak farklı başlıklar altında aynı soruları yöneltmiş almış olduğunuz yanıttan dolayı da ikna olamamışsınız. Reglinize 5 gün kalmış, az daha sabredin bekleyin. Gebemisiniz değilmisiniz o zaman anlarsınız.

Geri