polikistik over olup zahmetsizce hamile kalabilen var mı?

Merhaba arkdslr .1 sene 7aylık evliyim 4 ay kadar yasmin kullanıp korundum ilacı bıraktgımdan beri bebek istiyoruz ama olmuyor. ocak aynda doktora gttm .adetlerim yaklasık 7 8 aydır düzensizdi.15 gün ileriye atıyordu hep.tarlusal die bi ilac verip adet olmam saglandı yaklasık bi 5 gün kadr kullandım daha snra adetin 3.günü gittim doktora hormon tahlili alttan ulrasonyapıldı ve pko hastası oldgumu ögrendim .Klomen die bi ilac verdi 5gün kullanıp bırakıp adetin 3.gnünden itibaren 9 gün sayıp(yane adetin 12.günü)tekrar muayene olmaya cagırdı.kullandım sonra muayene olmaya gittim alttan ulturason cekldi ve yumurtalıgımın cok güzel geliştigini söyledi.yine bi ilac ve bi iğne yazdı .igneyi doktora gittgiimin hemen ertesi günü saat 11.00 da vurdurmamı söyledi göbekten vurulan bi igne.bide progestan ilacını yazdı adetin 15.günü baslamamı söyledi günde 3 tane 2 kutu yazdı ve bigün ilişki bi gün ara bi hafta boyunca .progestan cok yan etki yapıyo sürekli uyuklama hali ve bas dönmesii daa 8gün daa kullancam bu ayın 21 de de adet günüm bakalım hayırlısı haftayı iple cekiyorum gebelk testi yapıp doktora gitcem Allah ım herkese annelk duygusunu tattırsın

arkadaşlar ben polikistik over hastasıyım yumurtlama olusuyor fakat catlama olusmuyor bendede.gecen ay (ilk aşılamam) ilaç kullanarak sonrasında aşılama yaptırdım şuan hamileyim.önemli olan nokta çok strese girmeyin yüce rabbime güvenin birde çok iyi bi dr bulmanız gerekiyor ozaman işiniz daha kolay olacaktır.umarım benımle kalmaya devam eder yavrucuğum ne olur dua edin teşekkür ederim arkadaşlar

Selam kızlar bende sizin gibi PKO hastasıyım.adet düzeni yoktu yumurtlamada arada bir oluyor her zamanda çatlamıyordu.8 sene gitmediğim doktor aşılama ve tüp bebek denemediğim yol kalmadı buna hacı hoca da dahil:( en son bir arkadaşımın akrabası arı sütü ve polen kullanarak hamile kalmış.arkadaşım da bana tavsiye etti.umutsuzca ama ne kaybederim diyerek aradım arı diyarı diye bir siteden almışlar bende aradım.uzman satış temsilcisi ayşegül hanım var yada esin hanım o kadar iyi insanlar ki hastalığın durumuna göre neyi ne kadar kullanacağınızı öneriyorlar .uzun lafın kısası bana ve eşime 2 aylık gebelik kürü önerdiler martta başlamıştım adetim gecikti diye cuma günü test yaptırdım ve HAMİLEYİM ctesi ultrasona girdim tam 4 haftalık bebişim.Allah sağ sağlim dünyaya getirmeyi nasip eder inşallah.Bana en son senin çocuğun olmaz diyen doktoru aradım ve hamile oldumu söyledim şaşırdı ve sadece arı sütü ve polen dedim daha da bir şaşırdı . tabi her şey önce ALLAHtan ama bazı şeyler de vesile oluyor burada yazdım ki benim durumumda çok insan var bizim ne yaşadığımızı ne çektiğimizi ancak biz anlarız her ay yeni bir ümit ardından hayal kırıklığı :( denemekten bir şey kaybetmezsiniz derim bir girip bakın www.aridiyari.com bilgi alın arayıp.Ben de vesile olurda benim gibi birisinin hamile kalmasına yardımcı olabilirsem ne mutlu bana.Allah bana tavsiye eden arkadaşımdan ve esin hanımdan razı olsun diyorum.çok mutluyumm 4 gündür ytere göğe sığamıyorum Allah hepinize nasip etsin inşallah arkadaşlar...

derya

arkadaslar mrb bende 20 yasında dort yıllık evlıyım fakat evlendıgım gunden berı hıckorunmadım doktora gıttım polıkıst over var bende ole dedı bana ıkı dusk yaptım ılacla olmadııkısıde ıgneyle yumurtalık buyutuldu catlatıldı ve ılkı normal oldu ıkıncısı asılama ama yıne sonuc husran

canım ben de aynı senin gibiyim 3-5 ayda adet oluyorum ve yumurtalar gelişmiyo.klomen falan kullandım bir sonuç alamadık şimdi tüp bebek tedavisine başvurdum artık inşallah olumlu bir sonuç alırız.bi komşumun bebeği oldu inan geceleri o bebek ağladıkça ben de ağlıyorum .Allahım isteyip dileyen herkese bir bebek nasip eder inşallah...

Arkadaşlar benim de adet düzensizliğim vardı tüm hormon testlerimi yaptırdım hiçbir sorun çıkmadı,tüylenme vs.gibi problemlerde yaşamadım doktor her kadının düzenli olmak zorunda olmadığını bir sıkıntı olmadığını söyledi .Çok stresli bir yıl geçirdim ve 2 aydan daha uzun bir süre adet görmeyince tekrar başka bir doktora gittim yine aynı hormon testlerini yaptırdım prolaktinim yüksek çıktı,1 hafta dostinex kullandım ve 5 ay boyunca düzenli adet gördüm yaz ayında yine gecikme yaşadım doktor bana direk pko teşhisi koydu gerçekten çok üzülmüştüm sonra nişantasında bir prof.a gittim ve o görüntümde bir anormallik olmadığını söyledi (aksine fazla zayıfım ,tüylenmem normal)yumurtalıklarımında anormal gözükmediğini söyledi ,yine strese bağlı hafif prolaktinim yükselmiş.Çok fazla insana kesin olmadan pko teşhisi konuluyor ,her şeyin başı stres sadece sakin olun ,tıp çok ilerledi çeşitli yollarla hamile kalınabiliniyor.Unutmayın Allah isterse bebek veriyor ,doktorların asla hamile kalamazsın dediği hastaların bebekleri olabiliyor ,sadece O'na güvenin doğru zamanı bekleyin ,hepinize acil şifalar ...

Geri