polikistik over olup zahmetsizce hamile kalabilen var mı?

merhaba aynı durumdayım fakat kilo var çocuk olmaz diyor doktor,çok üzüldüm..kilo vermem de çok ama çok zor oluyor sadece 1-2 kilo.Yumurtlamam normal,sence ne yapmalıyım

merhabalar öncelikle benim büyük bir sorunum var akıl sağlığımı bozacak şekilde. Ben 11 yaşlarında ilk adetimi gördüm ve o gün bugündür adetlerim hep düzensiz geneli iki yada üç ayda bir oluyorum çoğu kez farklı doktorlara gittim ve bana polikistik over dediler yumurtalarımda kist varmış şişkinlik hissettiğim zaman gidip 4 gün kullanıp 4 gün sonrasındak bir haftada adet gördüğüm bi hap var onu kullanıyorum en son adet görmem de bu hap sayesinde oldu ve tarihi 16 araliktaydı. ocak ayındada adet görmedim şuana kadar da olmadım bugun 15 subat ve 27 ocaktan sonrakı 4 gunde korunmadan nısanlımla ılıskıye gırdık. ıcıme bosalmadı ama boşaldıktan sonrada ilişkiye devam ettik tabiki aralıklarla hamile kalma şansım var mı bu durumda? Doktorada gidemiyorum. gidememde ne yapmalıyım bana akıl verin.

arkadaşlar pko hastası olmak hastalıklı anlamına cocuk sahıbı olamıcaz anlamına gelmez bende 4 yıllık evlıyım hıc korunmadım halde gectımız temmuzda hamıle kaldım ama 6 aylık hamıleyken ölü doğum yaptım pko olanların dıkkat etmesı gereken hamıleleık suresınde seker ve tansıyonlarını kontrol etmelerı gızlı seker ve tansıyondan dolayı bebek ölümlerı gerceklesıyomus ben bunu yasadım bılgınız olsun istedım.

arkadaşlar buraya yeni üye oldum bende pko hastasıyım nerdeyse 5 yıldır vücudumdaki tüylerden bıktım tedavi gördüm reglimin olması için diane 35 kullandım bekarken evlenince bıraktım şuan 21 yaşındayım 1.5 senelik evliliğim boyunca hiç korunmadık ve tedavide olmadım reglim 3 aşağı 5 yukarı ayda bi kere geliyordu ama zayıftım da çünkü zayıf olmak bu hastalık için çok önemli, sonra reglim 2 ay gelmedi çok üzüldüm buna soğan kürü yapim diye düşündüm o arada sevdiğim bi arkadaşım test yapmamı önerdi ki benim içimde bebeğe karşı bi istek yoktu hamileliği hiç düşünmemiştim çünkü umutsuzdum yinede yaptım ve şuan hiç tedavi olmadan 1.5 aylık hamileyim ve o kadar mutluyum ki anlatamam..:papis:

Arkadaslar bende pko oldugumu ogrendim bir ay oldu ilac tedavisi diyor doktor bir yillik ewliym we korunmadigmiz halde bebegmiz olmuor. Oyle bozulduki piskolojim sormayin herkes baski yapiyor en kotusude 2 ayda bir adet olmak artik siskinlikten patlycam sandim herkes sogpan kurunu oneriyor fakat doktorum etkisi olmaz dedi daha basindayiz herseyin ama inanin simdiden icimde cok korkular var

Arkadaslar bende pko oldugumu ogrendim bir ay oldu ilac tedavisi diyor doktor bir yillik ewliym we korunmadigmiz halde bebegmiz olmuor. Oyle bozulduki piskolojim sormayin herkes baski yapiyor en kotusude 2 ayda bir adet olmak artik siskinlikten patlycam sandim herkes sogpan kurunu oneriyor fakat doktorum etkisi olmaz dedi daha basindayiz herseyin ama inanin simdiden icimde cok korkular var
ben 2 aylık evliyken öğrendim pko lu olduğumu 2 sendir tedavi görüyorum çocuk için ama olmadı bu hastalıkta sabır çok önemlii bide iyi bi doktor bulmak malesef doktorlar çok oyalıyor ilaç dışında 3 yda bi adet oluyor kilo kıllanma ve sivilce yaptı bende soğan kürünü 3 ay denedim ben am bi faydası olmadı malesef bence bu tarz şeylerle zman harcamayın ben çok zaman harcadım

pko

slm bende pko hastasıyım 2.5 yıldır evliyim dr. bana ınofolik folik asit diye bir ilaç verdi iki ay kullan el dedi 12 gün süreyle adet oluyordum diye verdi bir aydır kulluniyorum erken adet olmadım 26 gün oldu ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz

Canım nasıl hamile kaldın ilaç kullanmadan ne kullandın bende pko hastasıyım ve hamile kalamiyorum catlatma ignesi vurulacam

Arkadaslar bende pco hastasiyim doum kontrol hapi kullandim adet gorebilmek icin..kullanmazsam 3 ayda bi belki oluyodum o da 2 gun..bebek istedim zaman ilk dr um hemen klomen werdi yarar yerine zarar oldu bi de Cikolata kisti eklendi pco ya..2.gittm bnce kafani rahatlat kendi haline birak biraz dedi bnde ole yaptim hic dusunmedim..ve 3. Ayda hamile kaldim.hatta.rabbim isteyen herkese wersin.kendinizi rahat birakin biraz arkadaslar.bi arkadasimin hic bi sorunu yok tikir tikir adetini olur ama kizcagiz 2 yildir ugrasiyo..biraz nasip isi bunlar akisina birakin bi de sogan kurunu oneririm hamile kaldigim ay sogan suyu icmistim bi hafta..

Geri