polikistik over olup zahmetsizce hamile kalabilen var mı?

2 yıl oldu evliyim bende bebek istedim olmadı adet düzensizliğim var evlendiğimden beri adet olmadım hep söktürücü ilaclarla oldum. Doktor tedaviye basladı inofolic ve klomen verdi inşallah hamile kalırım :(
inşallah canim tedavin cvp verir guzel haberinlarini bekliyorum senin de insallahhjjjj

Tedavisiz ikinci ayımda hamile kaldım. Ama malesef cildim sivilvelendi ve kahroluyorum :(

Benim gibi sivilcelenen var mı acaba:(

Herkese merhaba ,
Aranıza bugün itibari ile katıldım...yorumları okumaktan yoruldum ve burda güzel bir birlik ve güzel bir enerji hissettiğim için bende kendimle ilgili kısmı sizlerle paylaşmak istedim .bende polikistik overım .bunun bi hastalık olduğunu düşünmüyorum .herşryn başı stressss sıkıntı ...keşke kolayca bunlardan uzak olabilsek .bi düşük yaptım 2 yıl önce.4 ay önce çalışmalara başladık ☺ilaçla ve çatlatma iğnesi de denedik .bu ay farkı Bi ilaç ve çatlatma iğnesi vuruldum.bakalom adetimin geçmesini bekliyorum test yapmak için ama ben herşryn bi zamanı olduğunu düşünüyorum .rabbim doğru zaman verecektir .ben bu yolda elimde geleni yapmaya çalışıyorum ama süreç uzadıkça gerilmeler oluyor elbette..her ay heyecanla beklemek de güzel bi duygu.Allahım hepimize sağlıklı sıhhatli bebekler nasip etsin hayırlısı ile inşallah

Merhaba canım hoş geldin üyeliğin hayırlı olsun.inşallah en kısa zamanda sende dileyen her bayanda hamile kalır.stres yapma rahat ol bol bol dinlen . inşallah hayırlı haberlerini alırız.

Bugün rahim filmi cektirdim cektiren varmi sonrasinda bebisi olan varmi

Benim abimin eşi yaklaşık 3 sene önce ikinci bebeğini yapmak istiyordu birbtüelğ olmuyordu.rahim filmi çektirdi en sonunda .meğer tüpleri tıkalıymış .tüpler açılınca hemen ertesi ay hamile kaldı ve ikizleri oldu.rahim filminde herhangi birşey var mı dr un ne dedi?
Bende çektirdim bu arada bende biraz yapışıklık çıktı ama dr um gebe kalmaya engel bir yerde değil dedi ...

Geri