polikistik over olup zahmetsizce hamile kalabilen var mı?

canım lh hormonun yüksek bu durumda yumurtan olmuyo olsada gelişp çatlamıyo bende şu an yumurtalık tedavisi görüyorum benimde lh hormonum yüksek

boyum 165 kilom 58 sanırım normal bi kilodayım. bu arada 1,5 ay oldu hala regl olmadım. farlutal da kullandım 5 gün oldu biteli hala tık yok. sanırım ben sıkıntı yapmaya başladım artık. çookk mutsuzum bu konuda:((

bak bi arkadaş daha vardı onada anlatmıştım durumu

alıntı yapıyorum kendi yazımdan

evet canım senin için yazmıştım zaten şimdi baştan anlaşalım pko bi hastalık değil eğer yumurtluyosan ve yumurtan çatlıyosa bu bi hastalık değildir çünküüü kadınların yüzde doksanı zaten pko hastası o yüzden bunu bi hastalık olarak görmicez sana tavsiyem sende böle düşün sil at kafandan çünkü kafaya taktıkça ruhsal bi çıkmazın içine girdiğini anlıycaksın bunun sonu psikolojik tedaviye kadar gider ben artık o raddeye gelmiştim eşim bi yandan hadi doktora git görümcelerim bi yandan doktora git tırlatmak üzereydim bi gün bi dellenmişim yeter be dedim hiç bi yere gitmiyorum ne olucaksa olsun be dedim hatta eşimle bu yüzden kavga ettik gitmicem diye neyse ben o ay doktora felan gitmedim ama eşimin arsızlığından yani çocuk istediğimizden felan değil gün aşırı ilişkiye girdik oda denk gelmiş işte bi gün alışverişten dönüyodum adet tarihim 1 gün geçmişti bi test aldım yaptım pozitif çıktı şaka gibi dimi
slam canım senin yazdıklarında kendimi buldum neler yaşadım neler pskolojim bozuldu depresyona girmiştim artık psikolojik tedavi görcektim ailemin desteğiyle iyiyim şimdi kesinlikle kafaya takıp stres yapmamak lazım yoksa akıl hastanesini boylacek insan

merhaba naenia
doktorum ultrasondan takip ediyor yumurtalarım 18-20mm ulaşınca çatlatma iğnesini yaptırıo.
Sonra ilişki günlerimi yazıo bana ama biz bun yöntemi 3 kez denedik olmadı.
Bu ay aşılamaya geçtik bakalım şuanda iğne kullanıorum 1-2 haftaya kadar da aşılama yapılacak çok heyecanlıyım.

bende pko hastasıyım

ben 1 yıldır tedavi gorüyorum. klomen kullandım ama yumurtalarım yeterli büyüklüğe ulaşmadı. şimdide doktorum iğne ile buyuteceğini söyledi özel bi hastaneye gidiyorum özel hastaneden bu iğneyi almak için heyet raporu aldım fakat eczane özel hastane raporu ile bu ilacı ssk ödemiyor dedi. iğne 1200 tl çok pahallı ve ben alamıyorum.aranızda özel hastane raporu ile bu iğneyi alan varmı lütfen cevap yazın ben bebeğim olsun çok istiyorum :(((

ben 1 yıldır tedavi gorüyorum. klomen kullandım ama yumurtalarım yeterli büyüklüğe ulaşmadı. şimdide doktorum iğne ile buyuteceğini söyledi özel bi hastaneye gidiyorum özel hastaneden bu iğneyi almak için heyet raporu aldım fakat eczane özel hastane raporu ile bu ilacı ssk ödemiyor dedi. iğne 1200 tl çok pahallı ve ben alamıyorum.aranızda özel hastane raporu ile bu iğneyi alan varmı lütfen cevap yazın ben bebeğim olsun çok istiyorum :(((

canım bende klomen kullandım yumurtalarım büyüdü fakat gebelik oluşmadığı için iğne kullandım. bende 1 kez kullandım hastaneden rapor aldım ama ssk bi kısmını ödemedi bende 400 liraya yakın para verdim. sonra aşılamaya da 250 lira verdim o da tutmadı bende tedaviye ara verdim. ne yapacağıma henüz karar vermedim ama çok stresli bir dönem. yazın daha iyi bir doktora gitmeye karar verdim.
sen hangi şehirdesin nereye gidiosun?

pko

dert etmeyin bende polikistik over hastasıyım senede 3 yada 4 adet görüyorum 2 tane çocuğum oldu tedavisiz genelde stresli kişilerin problemi pko ..

arkadaşlar bende beş aylık evliyim ve korunmadım gebelikte oluşmadı.Kendimi bildim bileli adetlerim gecikiyor.bugün doktora gittim ultrasonla baktı rahim ve yumurtalıklarda bişey yok dedi.Hormon tahlili yaptırdı pcos varmış.bebek istiyorum ama yasmin verdi.3kutu kullanıcakmışım.fsh 5.34 lh 14.03 çıktı.lh yüksekmiş (7 lerde olması gerekiyor dedi) buda yumurtlamadım demek oluyormuş ama bu normal bişey kadınlar senede 7 kez falan yumurtluyor dedi.bişey merak ediyorum polikistik over olanlar adet görüyor fakat hiç mi yumurta olmuyor.sebebi nedir bilen var mı.kafama takmamaya çalışıyorum çünkü stresde etkiliyor bence...3 ay daha bebiş yok yaa:( sonrasındada Allah kerim bakalım...

polikistik overim var

benimde polikistik overim var ve 8 ay önce iki buçuk aylık hamile iken bebeğimi kaybettim.Daha sonra adetimi düzenlemek için doğum kontrol hapı verdi doktorum raporla.raporum bitti bir kadın doğum uzmanına gittim ve bebek sahibi olmak istediğimi söledim.Aynı sorunları tekrar yaşamaktan korkuyorum.tedavi olmak istediğimi söledim ilacı bırak öle deneyelim dedi.Ama benim ne zmaman yumurtalarımın olgunlaştığı belli diil. Bu doktora çok güvenmedim ama bulunduğum şehirde başka şansımda yok gibi.Sizce hamile kalmamda bi sakınca varmıdır? Belki duyduğunuz bişiler bana yardımcı olur.:)

Geri