polikistik over olup zahmetsizce hamile kalabilen var mı?

2 yıl oldu evliyim bende bebek istedim olmadı adet düzensizliğim var evlendiğimden beri adet olmadım hep söktürücü ilaclarla oldum. Doktor tedaviye basladı inofolic ve klomen verdi inşallah hamile kalırım :(

Arkadslar nolur çok kafam karışık ben bir senedir evliyim çocuk olmuyrdu dr. Gittim pko oldugumu öğrendim klomen verdi 3 yumurtam oldu biri 18mm 20mm 22mm sizce hamile kalma olasılgım varmı doktorun cook mutlu konuştu kosylern az sende hemen tedaviye cvp verdim dedi ama 8 yumurtayla hamile kalamayan da olmuş yardmcı ölüm bukadar büyümeyle olmazmı
canım hiç stres yapma 3 yumurtanın oluşması gayet güzel bir durum olumsuz düşünme Allah isterse olur sen sadece elinden geleni yap ve dua et. İnşallah hayırlı haberler alırsın.

Merhaba yeni katıldım aranıza bnmde pkom var tedavi görüyorum yumurtlayamiyorum hap almasam 2 ay rahat olmuyorum. Suan reglm ve dr um serophene verdi ve 3.günüm bebis istiyoruz inşallah. RABBIM HERKESIN KUCAGINI DOLDURSUN

Arkadaşlar ben pko hastası oldugumu öğrendim benim adetlerim düzenli yani hiç bu belrırtısı yoktu neyse bebek istedik ve pko olduğunu anladık doktor klomen verdi ve hemen o ay 3 yumurtam gelişti sanrm 19mm 20mm 22mm snrasında progestan ve folikasit verdi ilk ay yumurta geişince doktorum şaşrdi hemen cvp verıyrsun kesin olur dedi ama bu kadar umutlu konuşurken burda bircok kişinin bu sebepten olmams farklılık gösteririm doktor bilirim bu kadar güven verıyor

Inşallah tutar cnm bnde serophene kullanıyorum Rabbim hayirlisiyla bebislerimize kavusmayi nadip etsin. bu arada bnde pko luyum dr pko hastalari daha kolay gebe kalabiliyor demisti aklinda bulunsun umutsuzliga kapılma herseyin hayırlısı olsun yumurtslarim cok iyi gelişmiş sonucunu bekliyorum cnm haber ver olurmu

İnsal
Inşallah tutar cnm bnde serophene kullanıyorum Rabbim hayirlisiyla bebislerimize kavusmayi nadip etsin. bu arada bnde pko luyum dr pko hastalari daha kolay gebe kalabiliyor demisti aklinda bulunsun umutsuzliga kapılma herseyin hayırlısı olsun yumurtslarim cok iyi gelişmiş sonucunu bekliyorum cnm haber ver olurmu
İnşallah olur çok korkuyrm doktorm banada net konuştu beni bu sayfada olumsuz durumda olanlar üzüyor rabbim bizleriz böyle imtihan edıyor bana olur diye kesin konuştu ama hepsi bir değilmi bu hastalarında çoğu kişi senelerce olmuyor.

İnsal
İnşallah olur çok korkuyrm doktorm banada net konuştu beni bu sayfada olumsuz durumda olanlar üzüyor rabbim bizleriz böyle imtihan edıyor bana olur diye kesin konuştu ama hepsi bir değilmi bu hastalarında çoğu kişi senelerce olmuyor.
Her insanin kismeti farklidir cnm kiminin olur ama yolda kalir kiminin sonuna dek gider hic uzulme o olumsuzlara da dua et inşallah olur diye ama sen drunu dinle ne diyosa yap cnm hic sikinyi yapma sen olur inşallah

Geri