Polikistik over sendromu ve Yerleşme Kanaması

Ercannazli17

Yeni Üye
Üye
Polikistik over sendromu ve Yerleşme Kanaması
Merhaba arkadaşlar ben pko hastasiyim bunu gecen ay ögrendim en son adetim 29 mart 2018 gelmişti ve 2 nisanda biti yani 2 aydan fazla adet göremiyorum zaten düzensizdi ve 5 gün önce 2 haziranda bugun 7 haziran bir lekelenme oluştu ilk önce pembe daha sonra kahverengi ve bu lekelenme azalmaya başladi ve 1 gün sürdü hep sol tarafta ağrilarim vardi mide bulantisi baş agrisi vardi test aldim dün sonuc negatif cikti böyle durum bana ilk kez oldu o yüzden kafam karışık.
Sizce test erken mi yapildi yoksa yerlesme lekesi degilmi boyle bir durum yaşayanlar ?

Merhaba, gebelik testiniz negatif bu durumda gebe değilsiniz. Durumunuza şaşırmayın polikistik over sendromu olanlarda belirttiğiniz septom sıklıkla görülebiliyor. Bir kadın doğum uzmanına görünüp muayene olmanız da fayda var.

Bu arada nazlı hanım evde yaptığınız test sonucu hatalı sonuçta verebilir bu nedenle mutlaka hcg testi yapmanızı da öneriyorum
Almanyadayim yapiyirlarmi burada bilmiyorum 21
Bu arada nazlı hanım evde yaptığınız test sonucu hatalı sonuçta verebilir bu nedenle mutlaka hcg testi yapmanızı da öneriyorum
Almanyadayim burada mümkunmu bilmiyorum 21 haziranda doktordayim sorarim tsk ederim bir sorum olucakti normal idrar testlerde neden tam sonuc cikmiyor bu durumlarda ?

İdrar testlerinde net sonuç çıkmamasının nedenleri ; Bu testlerin yanlış uygulanması, testin nakil esnasında hasar görmesi,testin son kullanım tarihinin geçmesi ve geç döllenme gibi durumlarda hcg yeteri kadar salgılanmadığı için bu testler hcg yi algılamayabilir. Kanda gebelik testinin yanılma payı yoktur % 100 net sonuç verir.

Merhaba arkadaşlar ben pko hastasiyim bunu gecen ay ögrendim en son adetim 29 mart 2018 gelmişti ve 2 nisanda biti yani 2 aydan fazla adet göremiyorum zaten düzensizdi ve 5 gün önce 2 haziranda bugun 7 haziran bir lekelenme oluştu ilk önce pembe daha sonra kahverengi ve bu lekelenme azalmaya başladi ve 1 gün sürdü hep sol tarafta ağrilarim vardi mide bulantisi baş agrisi vardi test aldim dün sonuc negatif cikti böyle durum bana ilk kez oldu o yüzden kafam karışık.
Sizce test erken mi yapildi yoksa yerlesme lekesi degilmi boyle bir durum yaşayanlar ?
Başka kimse yok mu lütven paylaşın benimle

Kimse yok mu benimlen paylaşacak :(

Geri