Popmundo

  • Konbuyu başlatan $ul€
$ul€

$ul€

Yeni Üye
Üye
popmundo ünlü avatarları avatar linkleri bayan avatar linkleri
Popmundo... Oyun kısaca hayat smilasyonudur... Genel olarak anlatmak gerekirse; işe gidiyorsun, şirket açıyorsun, ünlü oluyorsun, konserler vs =)

Birkaç resimler başlamak istiyorum... görsel anlamda oldukça zengin tutulan oyunda, gerçek hayattan hiçbir fark bulunmamaktadır.Demiştim size gerçek hayattan hiçbir farkı yok diye... Bakınız bayan bahçesini sulamaya gidiyor :D:DEş ediniyorsunuz daha ne olsun hahaha. Evlenmiyorlar bile :D:DÇocuk bakıcılığı da bir iş neticede... Çünkü burda işini kendin seçiyorsun.Ya sahnedesiniz yada konser alanında...Seçim sizin =)Yasaklı birşey mi yaptınız? Hooppp hapse :)Profesyonel olmak adına önceçalışmak lazım öyle değil mi?Bu da bir nevi serenat olsa gerek :D:D

Oyun hakkında ki diğer açıklamalar;

Popmundo, oyuncuların sanal bir müzik endüstrisi içerisinde şöhret için birbirleriyle yarıştıkları bir online rol yapma oyunudur. Oyun gerçek zamanlı oynanır ve siz bilgisayar başında değilken bile devam eder.

Oyuna, elinde hayallerinden başka bir şey olmayan sıradan bir insan olarak başlarsınız. Birkaç şarkı bulup pratik yapmaya başlayın, biraz çabalayıp birkaç konser verin ve hayran kitlenizi oluşturmaya başlayın. Doğru adımlarla kısa zamanda dünyayı turlamaya başlayacak, muhteşem konserler verip, efsanevi albümlere imza atacaksınız. Görürsünüz, attığınız her adım olay olacak!

Tabii ki herkes muhteşem bir müzisyen olmak için biçilmiş kaftan değildir. Belki de iş hayatı, siyaset, tıp veya suç kariyerlerlerinden biri veya birkaçı sizin için daha uygundur? İlginizi çekmedi mi? O zaman mutlu aile kurup, sevdiceğinizle bir yastıkta kocamaya ne dersiniz? Çoluk çocuğa karıştıkça zamanın ne kadar hızlı aktığını farkedeceğinizden şüphemiz yok. Popmundo size bu kadar çok farklı yaşam tarzı sunabilirken daha fazla düşünmeyin.

Karşılaştığınız bütün karakterler dünyanın dört bir yanından oyuna katılan gerçek insanlardır.


Popmundo oynayabilmek için kaç para ödememiz gerek?
Popmundo oynayabilmek için para vermenize gerek yok. Şu anda kaydolarak yeni hayatınıza doğru açılan yolda ilk adımı atmış olun!

Diğer yandan oyunun müzik kısmıyla doğrudan ilgili olmayan bazı kısımları, ufak bir ücret karşılığında oyunculara sunulmaktadır. Böylelikle oyunu bütün oyuncularımıza internet sayfalarının sağından-solundan fırlayarak sinirlerini bozacak reklamlardan uzak bir şekilde sunabiliyoruz.


Eğlenceye dahil olabilmem için ne gerekli?
Bütün oyun internet üzerinden oynanır. Yani bu yazıyı okuyabiliyorsanız, ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz demektir. Diğer yandan kayıt olmak için bir mail adresinizin olması gerek.
 
RefRa

RefRa

Daimi Üye
Üye
Popmundo oynayabilmek için kaç para ödememiz gerek?
Popmundo oynayabilmek için para vermenize gerek yok. Şu anda kaydolarak yeni hayatınıza doğru açılan yolda ilk adımı atmış olun!


Burda yazıyo zaten para ödemenize gerek yok :) Güzel bi oyuna benziyo valla :)
 
Üst