Popo üstüne boşalınca hamile kalınır mı hamilemiyim

M

Murwi

Forum Okuru
Popo üstüne boşalınca hamile kalınır mı hamilemiyim
Merabalar 26 şubatta bi ilişkim oldu sadece popo kısmına boşalma oldu sonrasında sildim adetim gecikmisti 20 martta kanda beta hcg 0.1 cikti sonra doktor tarlusal verdi kullandım adet oldum ama üstüne görme de şüphelendim sonra tekrar kanda beta hcg bakıldı 0.1 cikti 3 kez adet oldum ama hala şüphelerim gecmiyo her adet sonrası kanda betq hcg ye baktirdim hep 0.1 ama Karnım şiş gbi psikolojik mi aklımdan cikmiyo bir de ilişki 26 şubatta oldu 20 mayısta da karindan usg bakıldı bişe çıkmadı Bu zamana kadar bişe olsa görünür müydü iliskiden 90 gun sonra tekrar beta hcg yapıldı 0.1 cikti yine kesin sonuc mudur bunlar

Merabalar 26 şubatta bi ilişkim oldu sadece popo kısmına boşalma oldu sonrasında sildim adetim gecikmisti 20 martta kanda beta hcg 0.1 cikti sonra doktor tarlusal verdi kullandım adet oldum ama üstüne görme de şüphelendim sonra tekrar kanda beta hcg bakıldı 0.1 cikti 3 kez adet oldum ama hala şüphelerim gecmiyo her adet sonrası kanda betq hcg ye baktirdim hep 0.1 ama Karnım şiş gbi psikolojik mi aklımdan cikmiyo bir de birliktelik 26 şubatta oldu 20 mayısta da karindan usg bakıldı bişe çıkmadı Bu zamana kadar bişe olsa görünür müydü iliskiden 90 gun sonra tekrar beta hcg yapıldı 0.1 cikti yine kesin sonuc mudur bunlar

Belirtmiş olduğunuz bilgilere göre gebe olma ihtimaliniz yok. Gebelik söz konusu olsa hcg testi pozitif olur, usg muayenesinde görülürdü. Karın şişliğiniz sindirimle ilgili bir durumdan kaynaklanabilir , yada durum psikolojik olabilir.

Geri