Popüler kısa saç modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Popüler kısa saç modelleri
Bana göre kısa saç modelleri bir bayanı olduğundan çok daha genç göstereceği gibi modern bir saç kesimi oldukça havalı ve dikkat çekicidir.

Özellikle evlendikten ve çocuk sahibi olduktan sonra uzun saçlara bakım biraz daha zorlaşır. Sonuçta ilgilenmeniz gereken bebeğiniz ve bunun yanın da tabi ev işlerini düşünecek olursak eminim ki birçok bayan saçlarına çok fazla zaman ayıramamaktadır.

Uzun saçlarınıza düzenli bir bakım uyguladığınız ve ilgilendiğiniz de ancak size sağlık ve ışıltı ile gülümseyecektir. Bir de bunun yanın da kış ayların da migren yada sinüzit yaşıyorsanız uzun saçlarınızı kurutma olayında da çok titiz davranmanız gerekiyor.

Ben o yüzden uzun bir süredir kısa saç modellerini tercih ediyorum. Arada uzattığım da oluyor ama hep topla hep topla açıkcası sıkılıyor ve daha pratik, kurutması ve şekil vermesi kolay olan kısa saç kesim modellerini tercih ediyor ve bundan da memnun kalıyorum.
Çok fazla düz kesim kısa saç modellerini sevmiyorum. Daha salaş, modern ve farklı kısa saç kesimleri daha çok hoşuma gidiyor. Benim gibi düşünenler için sizlere benim de beğendiğim modern, havalı ve sıradışı kısa saç modelleri ile ilgili görsel örnekleri paylaşıyorum.

111.JPG
112.JPG
2014-kisa-sac-modeli-24 (1).jpg
2017-kısa-saç-modellleri-520x245.jpg
201508251430_1.jpg
kadın-kısa-saçmodelleri 10.jpg
Kısa-Kadın-Saç-Modelleri.jpg
one-cikan-kisa-sac-modelleri-15.jpg
populer-kisa-sac-modelleri-2016.jpg
rihanna-kisa-sac-modelleri-2016-8.png
sokak-modası-Asimetrik-Saç-Modelleri.jpg

KISA GECE ELBİSESİ MODELLERİNİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ