predictor testte ikinci çizgi silik çıktı

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
predictor testte ikinci çizgi silik çıktı
öncelikle merhaba,
3 gün önce bir test yapmıştım markası predictor ikinci çizgi çok silik çıktı ancak dikkatli bakınca görünüyordu bugün tekrar yaptım test yine silik :( ama bir öncekinden daha belirgin, markası yine predictor'dü. acaba markadan kaynaklı bir şey mi? çünkü bir de days comfort diye bir markayla yaptım hiçbir şey çıkmadı. sonradan fark ettim ki days comfort'un tarihi geçmiş bir hafta falan ondan bir şey çıkmamış olabilir mi? predictor kullananlardan bilen var mı acaba testten sonra silik de olsa hiç çizgi çıkmayan var mı? yoksa alttaki çizginin yerimi belli oluyor böyle silik silik yardım edin lütfen kafam çok karıştı.

$DSC02394.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bende ayni marka testi bugün yaptim cok silik cikti bu ne anlama gelir

Predictor early kesinlikle inanmayin,para tuzagi,iki defada ayni seyi yasadim,adetime dort gun kala ikinci cizgiyi gordum ama sonuc hüsran

Predictor early kesinlikle inanmayin,para tuzagi,iki defada ayni seyi yasadim,adetime dort gun kala ikinci cizgiyi gordum ama sonuc hüsran

Gebelik testleri yanlış uygulandığında , testin son kullanma tarihi geçtiğinde, kullanılan bazı ilaçlar, testin taşınırken darbe alması gibi durumlarda hatalı sonuç verebilir. Bu yüzden karalama yapmayın ..

Buradan foto alıp atmayın , sonra karşı taraf internette bulunca olacak rezilliği tahmin edemiyorsunuz.

Geri