Prens William ve Prenses Kate Bebekleriyle Basına Poz Verdi

TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
ingiltere kraliyet ailesi
kate middleton doğurdu mu
kate middletonSevgili melekler, dün dünyaya gelen İngiltere Kraliyet ailesinin en küçük varis üyesi, bugün anne ve babasıyla basının karşısına çıktı. Cambridge Düşesi Kate'in dün doğum yaptığı Londra'daki St. Mary's Hastanesi'nin önünde bekleyen yüzlerce foto muhabiri ve kameraman, çiftin bebekleriyle hastaneden ayrılmasını görüntüledi.


bebek1-jpg.7846 Prens William ve Prenses Kate Bebekleriyle Basına Poz Verdi Melekler Mekanı Forum


Kate, hastanenin "Lindo kanadı" kapısından çıkarken, kucağında İngiliz kraliyetinin yeni varisiyle kameralara gülümsedi. Kraliyet bebeğini daha sonra Cambridge Dükü William kucağına alarak, basının sorularını yanıtladı. Çocuk sahibi olmanın çok duygusal ve özel bir an olduğunu belirten William, "Kime benziyor?" sorusuna, "Ne mutlu ki Kate'e benziyor" yanıtını verdi. Bebeğin ismine henüz karar vermediklerini dile getiren William ayrıca bebeğin kendisinden daha çok saçı olduğunu söyleyerek gazetecileri güldürdü.bebek2-jpg.7847 Prens William ve Prenses Kate Bebekleriyle Basına Poz Verdi Melekler Mekanı ForumKate ve William çifti daha sonra hastaneye girerek, bebeği araç koltuğuna yerleştirdi. Çift daha sonra hastanenin önünde bekleyen kraliyet arabasına bindi ve Londra'daki resmi konutları olan Kensington Sarayı'na hareket etti. Bebek koltuğunda bulunan kraliyet varisini arabaya Cambridge Dükü William'ın yerleştirmesi ve aracı Dükün kullanması dikkati çekti.

Kraliyet bebeğinin ilk fotoğrafını çekmek isteyen çok sayıda basın mensubu, günlerce hastanenin önünde bekledi.

Bu arada kraliyet bebeğinin doğumu dolayısıyla başkent Londra'da çeşitli kutlama törenleri düzenlendi. Buckingham Sarayı yakınındaki Green Park'tan ve Tower of London'dan top atışları yapılırken, çiftin 2011 yılında evlendiği Westminster Katedrali'nin çanları çalındı. Ayrıca kraliyet bandosu Buckingham Sarayı önünde "Congratulations" şarkısını seslendirdi.

Kate'in ebeveynleri Carol ve Michael Middleton ile Prens Charles ve eşi Camilla, hastaneyi ziyaret ederek, bebeği gördü. İngiltere kraliyet tahtının üçüncü sıradaki varisi olan ve "Cambridge Prensi" unvanı alan bebeğin isminin gelecek günlerde açıklanması bekleniyor.
 
Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar Tarih
*MeleK* Magazin 2
TİTAN Magazin 1
T Magazin 0
T Magazin 0
Young bride Magazin 3
SadmiN Magazin 2

Benzer Konular


Üst