Prenses ŞARA Hazretleri

M

Misafir

Forum Okuru
Prenses ŞARA Hazretleri
prenses sara şara ismi
Yiğenim ŞARA 07.05.2009 tarihinde iki yaşını devirdi:)

Daha dün gibiydi doğduğu gün:) O kadar tatlıydı ki anlatılamaz bir duygu.Önceden insanlar teyze olmak çok güzel bir duygu dediklerinde ben bu kadarını beklemiyordum...

Şara bizim evin ilk torunu.Bizim aile ilk onunla teyze oldu,ilk onunla dayı oldu,ilk onunla anneane oldu:)Ailemizin maskotudur kendisi :)

Görmenizi isterdim:) yumuk yumuk elleri tombiş al al yanakları var bide annesi saçlarını küçük küçük örüyor tam bi lolipop oluyor cadoloz:)

Şara'nın geçenlerde bir kardeşi daha oldu ''MERT'' :) tabi bizim ki kıskançlıkdan orta yerinden çatlayacak :)Annesine küsdü nedeni ise emzirirken görmüş diye :)ALLAH vere yanında biri sevmeye kalksın Mert'i vay haline :D:D Geçenlerde Mert odada tekdi anneside benden rica etti bak Şara o odaya gitti diye bi girdim ki odaya bizimki kundağın ucundan çekiştiriyor,beni gördü ''zezze nuuu at öççüünnn''açıklaması: (teyze bunu at ölsün)

Şara şu,bu yada şunu,bunu diyemiyor onun dilinde şu:nu,şunu:nuuu,bu:nü,bunu:nüüüü anlamak size kalmış:D:D U ve Ü ler uzarsa ''nu'' ekini alıyor:D:D

Geçenlerde yine oturuyoruz bu elinde domates ki en sevdiği şeyler kırmızı yiyecekleri yemektir:D Anneaneyede felaket düşkün kendi annesinden babasından daha çok sever anneanesini:D neyse ben biraz konuşturım istedim :D elinde domatesiyle üstü başı iğrenç bir halde oturup salya sulu domates yiyorken:D ''Kızım anneanne uff olsunmu dedim.kafasını sağa sola çevirdi tiz ve uzatacak ''ayıııııll anneanne ömeçinn'' peki kızım kim uff olsun yüzünde sinsi bir gülümsemeyle ''bebii kadess öççünn öççüüünnn''ama kızım olurmu kardeş o yazık sen abla oldun sev onu,o benim kulağıma fısıldadı seni çok seviyormuş (yüzünde yutmadım gülümsemesiyle domatesini yemeye devam etti):D:D

Şara çok dilli bir çocuk hiperaktif yerinde durmayan koca evi 5 dk da alt üst eden bir yapıya ve enerjiye sahip:D:Devinizde bişeyiniz kaybolduysa o gibi durumlarda Şara çok iyi işe yarıyor 5 dk sürmeden kaybettiğiniz şeyi bulup getirir:D:D

Yeni yeni konuştuğu için bir çok kelimeyi tam olarak konuşmıyor ama aksine hiçde susmuyor:D:D Babasının papağanı:D:d babası ne dese oda aynını tekrarlıyor:D:D annesi uyutmaya çalışırken kızım sus öcü gelir demiş, annesi geçen yorulmuş uzanınca gidip ''anne şşşş öcü delii çeni yeee'' demiş:D:D

Dayısına dayı diyemiyor.Ne dediğini yazsam gülmekten çatlarsınız heralde :D:D Dayı: ayii diyor:haha:Geçenlerde yine bir yere gidecez bu erkek kardeşimin kucağında annemlerin aşşağı inmesini bekliyoruz arabada bu birden kucakta ayağa kalkmak istedi heyecanla ''Ayi ayicimm men menn aynnn bapimm''açıklaması(dayı dayıcım arabayı ben kullanım):D:D

Şara'ca kelimeler: Ramazan (babası) amaşan, Dayı:ayı,Yusuf :utup, Muhammed:muammaa, Katibe abla:abite abba: Tarbiyesiz:ebiyetiş, Sara (annesi)aya, Şara (adın ne diye sorulduğunda)ayyaa (annesinin adı Sara kendi adı uysun diye ben verdim ismini ona Şara olsun dedim.ona annenin adı ne diye sorulduğunda aya senin ki ne ayyaa bir daha soruldu annenin adı ne aya senin ki peki AYYAAAA!!! diye delirir :D:DMeyva suyu:memayuuu, cips:bipss:D:D

Şara'yı anlatsam uzar gider bunlar şimdilik aklıma gelenler ve birde burdan yazılmayak maceralarımız var:D:D İlerki günlerde belki ekleme yaparım:):)

Canım kızım,prensesim,tombiş şarikom (biz ona şariko diyoruz) :D:Diyi ki varsın göbekli marulum somun ekmeğim:kiss:

Haaa bu arada enfes kolbastı oynar kendisi:D:D Anne ve babası izin verirse dans videolarını atarım:D:D

ALLAH çocuklarımızı önce Vatana sonrada bize hayırlı uğurlu kısmetli sağlıklı birer evlat eylesin:)

Cevap: Prenses ŞARA Hazretleri

Okurken sevgiyle, içtenlikle, sıcacık duygularla geçtim bir cümleden diğerine, damla damla bal damlayan kelimelerden buram buram sevgi akmış gerçekten...

İyi ki gelmiş Şara, iyi ki bu dünyada, sadece Şara olduğundan değil, sadece sizin ailenin maskotu olduğundan değil, içindeki sevgiyi ifade edebilmenin en güzel örneğini göstermeni sağladığı için :) Konuşma içinde kullanılan fonetik ifadeleri günümüz Türkçesine çevirebilmek için sana mütercim tercümanlık yaptırttığı için :D Her şeyden öte sevdiğin bir varlığı olabilecek en iyi şekilde ifade edebildiğin bu duyguları bizimle paylaştığın için...

İyi ki varsın teyzesinin bir tanesi :)

İyi ki yazmışsın tüm bunları Rüyam, kocaman bir gülümsemeyle okudum yazdıklarını :)

Yüreğine ve sevgine sağlık...

Şara'ca kelimeler: Ramazan (babası) amaşan, Dayı:ayı,Yusuf :utup, Muhammed:muammaa, Katibe abla:abite abba: Tarbiyesiz:ebiyetiş, Sara (annesi)aya, Şara (adın ne diye sorulduğunda)ayyaa (annesinin adı Sara kendi adı uysun diye ben verdim ismini ona Şara olsun dedim.ona annenin adı ne diye sorulduğunda aya senin ki ne ayyaa bir daha soruldu annenin adı ne aya senin ki peki AYYAAAA!!! diye delirir :D:DMeyva suyu:memayuuu, cips:bipss:D:D

ya kıyamam ben onu yerim ben onu.Tıpkı benim velet gibi komik kendince kelimeleri var örneğin benim oğlum eyvah diyemez ivva ivva der:D:D

çocuk dili çok hoş ya bayılıyorum.Rabbim önce ailesine sonra da sana bağışlasın ikinizde birbirinize sahip olduğunuz için çok şanslısınız güzeller güzeli teyzoşu:):):)

O kadar güzel anlatmışssınki teyzesinin bir tanesini gerçekten duygulanmamak duygulanırkende gülümsememek elde değil:)
.
Canının yarısının sana verdiği dünyalar güzeli ünvan teyze olmak Ben de şara gibi ilk torunum ilk olduğum için çok şanslıyım şarada benim gibi çok şanslı:)

Rabbim vatana millete anasına babasına hayırlı evlat kılsın sağlıkla büyüsün
Bu sevgi dolu paylaşım için teşekkürler canım emeğine yüreğine sağlık:kiss:

sara cok sansli bence senin gibi bi teyzesi var o kadar sevgi dolu anlatmisinki keyifle okudum özellikle saraca kelimelere bayildim benim canavarlarinda var oyle kelimeleri tam sevimlik donemleri allah hayirli evlatlardan olmasini nasip etsin

eminim çok tatlıdır benim kızımda ailenin ilk torunu evet çok seviliyorlar çok cici oluyorlar ama ben hala teyze olamadım umarım bende birgün teyzoş olurum

daha çocugum olmadı ama bende bebekken ablamda bana böyle şeyler yaparmış.Şimdi küçük kuzenim melikeye abisi yapıyorr :D

Geri