Prezervatif kullananlar hamile kalır mı ? Hamile miyim?

Majeste

Yeni Üye
Üye
Prezervatif kullananlar hamile kalır mı ? Hamile miyim?
Erkek arkadaşımla ilişkilerimiz de prezervatif ile korunuyoruz. Fakat adetim 5 gün gecikti. Testlerin negatif çıkıyor. Bugün yoğun bir şekilde kahverengi akıntı geldi. En başta adet oldum sandım. Ama hala kan gelmedi. Yoğun bir şekilde kahverengi akıntı gelmeye devam ediyor. Hamile olabilir miyim? Sizce..

Erkek arkadaşımla ilişkilerimiz de prezervatif ile korunuyoruz. Fakat adetim 5 gün gecikti. Testlerin negatif çıkıyor. Bugün yoğun bir şekilde kahverengi akıntı geldi. En başta adet oldum sandım. Ama hala kan gelmedi. Yoğun bir şekilde kahverengi akıntı gelmeye devam ediyor. Hamile olabilir miyim? Sizce..
Eger ki ilişki yasayali en az 15 gün olmadiysa belli olmaz hamilelik testlee

Birliktelik esnasında korunmuşsunuz gebelik testi sonuçlarınız negatif bu durumda gebelik söz konusu değildir. Stres yaptığınız için kanamanız lekelenme şeklinde gelebilir. Yada hormonal ve rahim kaynaklı bir sorun varsa kahverengi lekelenme olabilir. Bu durumda bir kadın doğum uzmanına görünmenizde fayda var.

Geri