Probiyotik kullananlar hangisini tavsiye ediyorsunuz

Merhaba acaba bu probiyotigi gunde 1 keremi kullandiniz bide kullanmayi biraktiktan sonra siskinliginiz tekrar basladimi? Yani tedaviyi gecicimi yapti kalicimi?
Merhabalar probiyotik kullanımını günde bir kere yapmanız yeterli olacaktır. İyi bir sonuç almak için probiyotik kullanımını aç karnına almanız tavsiye edilir. Dozun aşılması durumların da gaz ve şişkinlik gibi durumlara maruz kalabilirsiniz. Mümkün mertebe probiyotik ve probiyotik içeren gıdaları hayatınızdan eksik etmemeye çalışın.

Probiyotik kullanımında markalar değişse de içeriklerin tamamı aynı arkadaşlarım biz de nbl gold kullandık ve memnun kaldık. Probiyotik ve probiyotikli ürünleri mutlaka kullanmanız gerekiyor özellikle kadınların korkulu rüyası olan gaz ve şişkinlik durumunda, mantıklı ve tavsiye edilen ölçüde kullanılması durumunda memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz

ben uzun zamandır kabızlık ve şişkinlikten müzdariptim taki probiyotik kullanana kadar. Probiyotik markası soran arkadaşlar hepside aynı amaca hizmet ediyor bu nedenle marka önemli değil . Ben probien kullanıyorum kabızlığım geçti şişkinlik geçti gaz problemimde yok . Mutlaka beslenmeye dahi edilmeli probiyotikler ayrıca doğal yollardan da bunu sağlıyorum. Kefir içiyorum yoğurt yiyorum turşu suyu içiyorum en iyi probiyotikler.

Özellikle kabızlık için şimdi tam mevsimi iken lütfen meyve ve lifli tüketiminin arttırılmasını sağlayın. Özellikle Şekerpare sabah aç karnına üç dört adet ve akşam da aynı şekilde iki gün kullanır iseniz size son derece yararlı olduğunu göreceksiniz.

Arkadaşlarım bu sıkıntılar bende de var mecburen ezcanelerde satılanlardan alacağım bugünde eşime söyledim yarın alacak artık sorsun en iyisi hangisi ise onu alsın kullanmıştım daha önce markasını hatırlayamadım ama baya iyi geldi en az bi ay kullanacam bu sefer bu şişkinlik öldürdü bitirdi ya beni

Kızlar başka aranızda probiyotik kullananlar var mı ? Bağırsak sıkıntısı yaşayanların kullandığı değişik ve yeni ürünler var ise ismini öğrenebili miyim ? Tabiki tavsiye ediyor iseniz.

Geri