Progestan Hap Nasıl Kullanılır ? Kullananlar yardım edebilir mi

mümineseda

Yeni Üye
Üye
Progestan Hap Nasıl Kullanılır ? Kullananlar yardım edebilir mi
Hayırlı akşamlar. 5+5 gebeyim. Kanamam ve kahverengi akintim oldugu icin Progestan hap kullaniyorum. Ağızdan gunde 3 kez alıyorum. Fakat bas dönmesi ve uyku hali yapiyor. Vajinal olarak alsam sorun olur mu?Cunku vajinal de kullanılabiliyor. Doktoruma soramadım. pazartesiye kadar da ulasamam.

Merhabalar, sakın ola doktorunuza sormadan ilacı değişik bir şekilde ASLA AMA ASLA almayın. Nasıl dendi ise size öyle almaya devam edin bu çok önemli.

Bu arada bu hap vajinal yoldan da alınıyor fakat size verilen hap şeklinde olan mı fitil mi bilemedik. Yoksa ağız yolu ile alınanlarda bu tür yan etkileri malesef oluyor. En iyisi siz biri ki gün daha idare ederek durumu doktorunuza sorun daha sağlıklı olur diye düşünüyorum.

Hayırlı akşamlar. 5+5 gebeyim. Kanamam ve kahverengi akintim oldugu icin Progestan hap kullaniyorum. Ağızdan gunde 3 kez alıyorum. Fakat bas dönmesi ve uyku hali yapiyor. Vajinal olarak alsam sorun olur mu?Cunku vajinal de kullanılabiliyor. Doktoruma soramadım. pazartesiye kadar da ulasamam.

Progestan hem oral hemde vajinal olarak alınabilir , ancak hekime danışmadan kullanmayın. Progestan kullanımından sonra baş dönmesi uyku hali görülebiliyor durum fazla uzun sürmüyor . Bu nedenle ilacı aldıktan sonra kısa süreli dinlenmeye çalışın..

Geri