Çok şükür Rabbime 3 kutu kadar progestan bitirdim ve ardından progestan iğneleri vuruldum şu anda artık o ilacı bırakmış durumdayım kullanmamdaki amaç kahverengi lekelenme olayı idi darısı benimle aynı sorunu yaşayan diğer hamişlere inşallah:)
bende halen kullanıyorum kahverengi lekelenmem vardı 5 gün iğnesini vurundum şimdi hapını kullanıyorum düşük tehlikesi vardı.hap fazlalıkla baş dönmesi yapıyor sarsıyor ama bebişime yaradı şükürler olsun önce allahın sonra hapın sayesinde

LÜTFEENNN YARDIMM EDİNNN!!arkadaşlar buay progestan kullanmaya başladım halada kullanıyorum çatlatma iğnesiyle yumurtam çatlatıldı regli olmama 5 gün var ama ben dayanamayıp bugün kan tahlili yaptırdım 18.74 çıktı ordaki kadın çok düşük 2 gün sonra tekrar yaptırın dedi.progesteron ilacı da sonucu etkilemiş olabilir mi yanii noluur bişey söyleyinnde bugece uyuyayımm:(((

Slm bende progestan ilaci kullaniyorum ve catlatma ignesi vuruldum adetime 1 hafta var ve pazartesi gunu beta hcg testi yaptrcam ins hamileyimdr 5 yildr bekliyorum dua edin ltfn:(

Benim süt hormonum yüksekti, Adetimin 10.günü progestan kullanmaya başladım. Kullanmaya başladığımın 2.ayı hamile kaldım. Cumartesi günü inşallah kalp atışlarını duyacağız bebeğimizin.
merhaba canm bu cok guzel bır duygu kendı canından kanından bır el bır ayak bır kalp senın ıcınde cok guzel bır duygu allah banada nasıp eder ınsallah annelıgı bende tedavıye basladım adetımın 5. gunu klomen kullandım sımdıde progestan verdı ınsallah bu sefer olur ılk defa progestan kullanıyorummm artık anne olmak ıstıyorum hamılelerın duası kabul olur dıye duydum benden dualarını esırgeme olurmu

Slm arkadaşlar

Bende progestan kullanıyorum ama folik asitle beraber ben kullanmaya başladktan 2hafta sonra 2haftalık hamle oldugumu ögrendm çok mutluym rabbim isteyen herkese nasib etsin inşallah
hemen mı hamıle kaldın ne mutlu sana bende yenı basladım progestana yanında folık asıt verdı bıde ınsallah bızım de yuzumuz guler bnların yanı sıra baska bısey yaptın mı pekı?

bende kullanmaya başladım...

slm herkese:)
bizde 18 aydır felan bebek istiyoruz ama olmadı:( doktorum bu ay klomen verdi adetimin 5. günü başladım. Bugün adetimin 16. ve progestan kullanmaya başladım..pek umutlu değilim içten içe ümit ediyorum tabii ama bastırıyorum bu duygumu büyük bir hüsrana uyramamk için...progestanın verilme sebebi benim bildiğim kadarıyla bazı bünyeler hamile kalmayı reddediyormuş yani farkına varmadan düşük yapıyormuşuz kesin olmamakla birlikde şiddetli regl sancısı belirtisiymiş yani bu sebebden vermiş olabilir doktor..paylaşmak istedim..
çok zor bir durum:( çevrenizde konuyu bilen insanların hala bebek yokmu bakışlarına maruz kalamak, uzun zamandır konuşmadığınız arkadaşların bebek geliyomu sorusuna HAYIR demek, belki en kötüsü aşık olduğunuz adamı babalık duygusuyla mutlu edememeniz...bunda da vardır bi hayır deyip teselli edilmeniz ve teselli etmeniz (kendinizi)
bugün bahar bayramı ve benim dileğim Rabbim isteyen herkese bebek versin ve hiç bir kulunu bu duygudan mahrum etmesin....
biraz uzun oldu sanırım:) ama iyi geldi yazmak...
mutlu huzurlu ve bebekli kalın inşaalaah!!!

ınsallah cnm ınsallah hepımız anne oluruz bende 4 yıllık evlıyım 2 yıldır tedavı goruyoruz bu ay klomen kullandım sımdıde progestan verdı umudumu yıtırmıyorum ıcımde bır heyecan var bılmıyorum neden ama cok ümitliyımmm ınsaalh rabbım elımızı bos cevırmez cok korkuyorumm anne olabılcekmıyım....

Geri