Progestan Kullananlar burayaaaaaaaaa..

Gül güzeli sen idrar testide yaptın mı ve ne zaman yaptın benim bu gün üçüncü günüm ama dedigim gibi hiçbir belirti yok adette olmadım geçen ay bir gün geçti adet oldum.

Gül güzeli cnm sen progestani kaç ay kullandin ve adet günlerin hep aynimiydi kaç gün geçiyordu benim bugün dördüncü günüm belirti m yok hiç bişey hissetmiyorum sadece ara ara belim çok ağrıyor test yapmaya korkuyorum.

Gül güzeli cnm sen progestani kaç ay kullandin ve adet günlerin hep aynimiydi kaç gün geçiyordu benim bugün dördüncü günüm belirti m yok hiç bişey hissetmiyorum sadece ara ara belim çok ağrıyor test yapmaya korkuyorum.

mikko

Yeni Üye
Üye
Mrb lar ben klomen kullandım25 mm bbüyüklüğünde yumurtam olmuş çatlatma ignesi vuruldu iki gün Sonrada progestan hap 3 tane günde bakalım bende yan etki yapacakmı inşyapmaz cÇalışıyorum da baş dönmesi yapmışbbazı arkadaslarla bakalim

Merve Ada

Aktif Üye
Üye
selammmm arkadaşlar c.tesi hastahaneye gittim çok sukur bebegımın kalp atıslarını dınledım bebegımde allahıma bın sukur bı sıkıntı yokmus ama kesemde kan goruldu az bısey doktor korkulacak bısey yok dedı agır kalldırma ilişki yasak dedi PROGESTAN verdi bana kullanan ve benım gıbı olan fayda görenler varmı varsa lütfen cevaplarınızı beklıyorummmm :( :(

E

Elomus

Forum Okuru
Slm arkadaşlar bende 5 aydır progestan kullanıyorum adet düzensizliğinden dolayı bide bebek için ramazan yaklaşıyor oruç tutucam günde 3 kere hap içiyordum nasıl içicem kullananlar varmı acaba??

Merve Ada

Aktif Üye
Üye
Canım bu hap hem fitil olarak kullaniliyo bide agiz yoluyla kullaniyo gece yatarken kullanirsin o zaman sende öyle de olur yani doktor bana alttan da kullanabilirsin dedi Ben öyle yapiyorum

E

ebru hilal

Forum Okuru
merhaba arkadaşlar ben de hamile kalmak için progestan kullanıyorum progesteron hormonu rahimi hamileliğe hazırlayarak hamile kalmaya yardımcı olur progesteronun düşük olması hamile kalmayı zorlaştırıyor bu yüzden kullanılıyor bu ilaç ayrıca zaten hamile kalırsanız düşüğe karşı koruma amaçlı aranızda aşılama yaptıran var mı?

D

drdyk

Forum Okuru
ewt progestani bende dusuk tehlikesi icin kullanmistim ama vajina yoluyla kullandim bu sayede acayip vajinayi daralttiginada sahit oldum daha sonra ilaci bu yonde kullanmaya basladim ;)