Progestan kullanıyorum hamileyim düsük riskim var düsük önleyici bi ilaç

Bende progestan kullaniyorum adetim duzensizdi bazen ayda bir bazen 2 -3 ayda bir adet oluyodum doktara gittim cocuk istedigimi soyledim birde adetimin duzensizligini soyledim yumurtaliklarimin yavas cagistigini soyledi ve builaci verdi uc ay kullan dedi duzenli adet goreceksin dedi 2 aydir kullaniyorum doktorun dedigi gibi dedigi gunde adet goruyorum bebek istiyorum hap ise yaradigina gore bebegim olur diye dusunuyorum 4 aylik evliyim sizce olurmu

Arkadasim ben bu ilacla hamile kaldm ama kimyasal gebelik oldu benmde adetim duzensiz ve ben gormedn hamile kaldm doktor sana nasil kullanmani soyledi acaba

Bana adetin basladigi gunden saymaya basla 15.gununde bu icaca basla 12gun ye sonra adet goreceksin dedi.Dr. dedigi gibi 12.gununde adet goruyorum3 ay kullan dedi.kardesim acàba sana neden verdi senin neyin oldugunu soyledi neden aldin ilaci ben adet duzensizliginden gittim hicbir sorun yok dedi.Sadece yumurtaliklarin yavas calisiyo dedi adeti gec goruyodum ilac sayesinde duzenli adet goruyorum cocugumda olur heralde dimi...

Bende 15 gün adet gecikmesi yaşadım ve doktora gittigimde bana idrar yolu enfeksiyonu olduğunu söyleyip bu ilaci verdi. Bende bekliyorum bebiss Allah nasip ederse inşallah :) hepinize nasip olsun. . :)

Benimde doktorum bana progesteron verdi ama iltihabim var diye adet olayim diye verdi. Hamile kalmak degilde. Icini temizlemek en azindan..

progestan progestan nedir kullananlar hamilelikte kullananlar hamilelik
kızlar doktorum bana progestan verdi iki ay boyunca hamile kalmana yardım cı olur dedi bunu kullanananız var mı..
bu hapla hamile kalan varmı..
yalnız bu hap çok baş dönmesi yapıyormuş..doktorum bana günde 3 kez 10 gün iç dedi..bazıları vajinadan kullanmış ama bana bahsetmedi..

Geri