Ben hala kullanıyorum pembe lekem vardı o yüzden pembe leke de sıkıntılı kanama değil zaten kanamanın durdurması için veriyor 13 haftalık hamileyim ama hamile kalmak için verildiğini ilk defa duyururum özele gidiyorum bide .

Kanama devam etmiyor ben kullanıyorum iğnesini de kullandım

Doktor bunu bana verdi tam olarak nasıl kullanılıyor söyledi ama kafamda soru işaretleri var önce yorumlarınızı bi okuyayım daha sonra sorum olur ise buradan yazayım teşekkürler hanımlar. Yeniyim herkese selam olsun

Aleykum Selam hoş geldin hayatım. Selamını aldık. Oku bakalım yazılanları sorun olur ise lütfen sor bu konunun altından da benzer içerikler var o konulara da bak hayatım sevgiler.

Selamlar Progestan kullanıyorum hamile kalmak için her kesin bebek sahibi olmasını diliyorum kızlar. Hamilelikte de kullanıldığını ilk duyuyorum teşekkürler güzel konu olmuş.

slm serap24 (;

hayırlısı umarım hamile kalırsın tatlım... benim dr 10 gün kullan dedi.günde 3 ilac sabah 1 aksam 2.
progestana başladığımın 2.günü leke oldu ve bugün de biraz kanamam oldu korkuyorum:( sende böyle bişey yaşadın mı?normalde adetim düzenlidir ama ilaç dengemi bozdu dr normal dedi ama tel görüştüm tahlil felan yaptırmadım umarım kist felan oluşmamıştır..
Rabbim isteyen her kulunu bebek sahiibi eder inşallaah!!!
Merhaba bende kullanıyorum 2 aydır bu ilacı adetin 14.gunu basla 10 gün aksamlqri bir tane iç 3 4 güne adet olursun. 3 ay hiç olamadım 4.cu ay kendiliğimd3n biraz kilo verince adet oldum sonra bu hapa başladım bana doktor öyle söylemişti öyle kullan yumurta olgunlastrmak içinde bu hap zaten ilk günden 3 tane içersen zararlı bence umarım bizimde kucağımız boş kalmaz özellikle eşim tarafı hep soruyor uzak olduğum için yakın olsam psikolojim bozulurdu demekki inşallah herşeyin hayırlısı olur

Merhaba bende kullanıyorum 2 aydır bu ilacı adetin 14.gunu basla 10 gün aksamlqri bir tane iç 3 4 güne adet olursun. 3 ay hiç olamadım 4.cu ay kendiliğimd3n biraz kilo verince adet oldum sonra bu hapa başladım bana doktor öyle söylemişti öyle kullan yumurta olgunlastrmak içinde bu hap zaten ilk günden 3 tane içersen zararlı bence umarım bizimde kucağımız boş kalmaz özellikle eşim tarafı hep soruyor uzak olduğum için yakın olsam psikolojim bozulurdu demekki inşallah herşeyin hayırlısı olur
Kac gun sonra regl oldunuz hap bitince

Geri