Merhaba;)))))

merhaba canım.seni çok iyi anlıyorum.allah herkesın gönlüne göre versin.bende 10 aylık evlıyım ve subattan bu yana korunmuyoruz.eşim dıkkat edıyordu.ben hap felan kullanmadım.ve sonuc aynı.biz ilk ayda hemen olucak sandık.ılk ay bıttı yok ıkıncı ay bıttı yok.ne neselıydık mutluyduk.maf olduk ağla ağla her akşam.ya arkaşların baskıları.eşimin kafasının etını yedım zorla nöbetten gelmıştı spermıogram testını yaptırdım.oda olması gereknden çok az mıktarda düşük gelmesınmı halımız içler acısı.aslında doktor acele etmıssınız bu durumda gebelık gerceklesebılır.daha yenı çok dedı.ama biz daha dogrusu ben buyttum buyuttum kafayı yedım.neredeyse.kımseye bırsey dıyemıyorsun.inan uzuntuden 17 gun arayla regl oldum.neyse şimdi bıraz daha ıyıyım.benı sıkan kısılerlede gorusmuyorum.sureklı gıttıgım doktorumuda degıstırdım.yenı gıttgım doktorumda şasırdı sız ne yapmıssınız boyle stressten olmaz dedı.bırakıcaksın bır bakmıssın hamılesın dedı.bırde progestan verdı 17.gununde yut dedı ama ben ay yutamadım.allahım ıns verır tum ısteyenlere...boyle işte.........daha çokta ...

Daha yeni denemeye başlamışsınız canım 10 aylık evliisiniz umudunu yitirme biraz nazlanıyoo bizimkiler eminim bigün kucağımızda olucaklar... eşin nöbetten gelmiş yorgunluk ve gün sonununda spermler üzerinde etkisi var 4-5 günlük cinsel diyet uyguladınızmı??bu doktorlara güven olmuyoo... benim teyzemin bir yumurtası varmış ve gittiği bütün doktorlar çocuğunuz olmaz demiş ama 4 tane kuzenim var...bir arkadaşımada olmaz demişler bekarken şimdi evli ve ilk geceden hamile kaldı...bizim sorunumuz düşünmek bunla yatıp bunla kalkmak bu duygu nasıl unutulur nasıl önemsenmez hala bi cevap bulmuş değilim ama oyalanıcak bişeyler bulmanı tavsiye ederim.... güvendiğin ve kendine yakın hissettiğin doktordan ötesi yoktur benimde 2 tane gıcık doktorum vardı 3.cüsünden memnunum ve geçen ay ilaç verdi o da iyimi değilmi bilmiyorum ama umut progestan ve klomen kullanıp hamile kalanlar var hayırlısı...geçen ay çok ümitlenmiştim ama nafile....
umudunu hiç yitirme canım ölümden başka herşeye çare var yeterki Rabbim nasip etsin....yazmak bana iyi geliyor sende rahatladığını hissediyorsan yaz ben okurum((((=

selam millet progestanı içmeyi unutunca yerine tekrar yutuluyormu yoksa devammı ediliyor ..ben 3 gündür unuttum içmeyi yaa :(((
bi de progestan neden illa 10 gün ki onu anlamadım ..bilgisi olan var mı ?

progestan kullanıyorum

merhaba arkadaşlar doktor bana progestanı adetim geçiktiği için verdi adetim gelsin diye bunun için bu ilacı kullanan var mı evliyim bir aydır adet olamıyorum doktora gittik kist olabileeğinden şüphelendim ama kist çıkmadı progestan verdi adeti getirsin diye ilaç bitti hemen gelir mi adetim bilen var mı adetin 2. günü ve ya 3. günü çağırdı hormon testi için bu test nasıl yapılıyo umarım kötü bşy çıkmaz

cnm ben geçen ay kuullandım hapı evt bana 3kere içiyordum her seferinde baş dönmesi yaptı ama bu sefer iğnesini verdi o baş dönmesi yapmıyor oda günde 1 kre vuruldum o bişey yapmıyor evt bir de fitili var va***nadan

hamileliği bilmiyorum ama benim adet sorunum var 3 ay 2 ay bazen 4 ay adet olmuyorum doktora gittim progestanla biteral verdi çok bas dönmesi yapıyo kendimi 5 bira içmiş gibi hissediyorum ayakta duramıyorum bide çok uyku yapıyo belki iki ilaç içtiğim içindir ama bas donmesi cok oluyo...

Çok şükür Rabbime 3 kutu kadar progestan bitirdim ve ardından progestan iğneleri vuruldum şu anda artık o ilacı bırakmış durumdayım kullanmamdaki amaç kahverengi lekelenme olayı idi darısı benimle aynı sorunu yaşayan diğer hamişlere inşallah:)

meraba mawi,bende yanı sorunu yaşıyorum,bu akşam aradım doktorumu,6 haftalık gebeyim ve hafif kahverengi leke oldu biraz bana bunu önerdi ve bu akşam i.çmeye başladım umarım iyi gelir :(((

bebek isteği

Bende yaklaşık 4,5 yıl bebek isteğiyle kullanmadığım şey kalmadı.ümitsizliğe kapıldığım zaman bile hayırlısını istedim.hiç beklemediğimiz bi zamanda [doktorumun bile beklemediği ayda] hamile olduğumu öğrendim.o gün bu gündür hep dua ediyorum ALLAH herkese versin İNŞAALLAH... 6 yaşında kızım var.uykusuz geceler,keçi inatçı inadı dışında hep güzel geçiyor kızımla.her zaman hayırlısını isteğin .mutlaka en iyi zamanı bekliyodur emin olun.1 yıldır düşünüyorum yine olmuyor hayırlı bi zamanı bekliyor herhalde..ALLAH herkese en kısa zamanda hayırlısıyla nasip etsin inşallah...

arkadaslar ben de hamileyim 19 haftalık doktor bana 17 haftalıkken vermişti. bebeim cok asaıdaymıs.erken dogum yada düşükle sonuçlanabilir dedi yürümeyi kesmen lazım istirahat etmen lazım dedi.. bende dediklerini yapıorum. allah herkeze kolaylık versin insallahh..

merhaba arkdaşlar;
ben reglimin 4. gününde klomen kullanmaya başladım. 5 gün kullandıktan sora kestim. doktor 16. günde progesteron kullanmamı önerdi. çünlü yumurtalık takibinde 3 adet olgulaşmış ve gününde çatlamış yumurtalar gördü. 16. günden beri progesteron ile yaşıyorum sersem gibiyim. 1. kutu bitti ama doktorum adet görene kadar devam edeceksin dediğinden 2. kutuya başladım bugün. her ay 25- 26. günde mutlaka regl olurken bu ay 28. günde hala regl olmadım. buna güvenerek test yaptım negatif çıktı. Bayramın 1. günü 30 günü tamamalıyorum, doktorum 30. günde yap, çıkmazsa veya regl olmazsan 32. günde kanda gebelik testi yaptır dedi.
umarım 2. bayramımız olur!
ne düşüneceğimi bilmiyorum arkadaşlar..
Allah kimseye evlat hasreti çektirmesin , en kısa zamanda o melekleri bağrımıza basmayı nasip etsin inşallah....

merhaba arkadaşlar ayın ekimin 16sında klomen kullanmaya başladım ekimin 22 sinde çatlatma iğnesi oldum çatlama iğnesinden 3 gün sonra progestan kullanmaya başladım ilk başlarda hiç bi etkisi olmadı bende 2-3 gün oldu baş dönmesi başladı acaba haptanmı kaynaklanıyo çözemedim iğneden 14 gün geçti şuan beklemedeyim ama sani zaman durdu geçmek bilmiyo benim rahim duvarı ince olduğu için tutunamıyo acaba bu ilaç sayesinde hamile kalmış olabilirmiyim doktor iğneden 18 gün sonra teste çeğırdı oda bayrama denk geliyo 20 gün sonra yapılcak mecburen test ama ben meraktan çatlıyorum evde test yapsam çıkarmı acaba

Geri