doktorum banada hamile kalmam için verdi bende bu hapla hamile kalan varmı merak ediyorum bende uzun süredir bebek için uğrasıyoruz ama olmuyo bende yine hap verince telaşlandım bide düşük tehlikesin e karsı veriliyomus bu sekilde hamile kalan varmı bu ilaçla???

ya kızlar doktor size niye hamile kalamk için vermmiş bu hapları anlamış değilim genelde düşük tehlikesi olna kişiler veriyolar bende düşük tehlikesi olayında kulanmıştım bidee adet düzenlemek için kulanılıyorr evevt benim arkadaşalarım bunuadet düzenlesin diye kulandılarr..adet düzenlemede işe yaradığının biliyorumm kızlar inş en kısa zamanda beişlerimiz bize gelir sağlıklı bir şekilde hayırlısıylaaa alahım hiç kimsenin kucağının boş bırakmasınn...

dr banada verdi ama reglim çok geçmişti ve kist tedavisi için verdi evet baş dönmesi çok yapıyor ve uyku yapıyor ilk ay 10 gün kullanıcan dedi ve adet olcan dedi ben 7 . gün adet oldum ve kestim ilk adet günümde dogum kontrol hapı kullanmamı söyledi ve hala kullanıyorum hala lekenmelerim var cnm gebelik için verildigini bilmiyorum açıkcası adet düzensizligi için verildigini veriyorum

mrh. arkadaşlar 2.gun önce bende 2.aşılamımı yapttırdım banada progestan verdı ılk bende ıcıp ıcmeme konusunda tedırgın olmuşttum ama anladımkı dr. bu ılacı verdıyse bır bıldıgı vardır ıcınız rahat olsun düşük olmasını engellıyor cunku

ben de hamileliğimin ilk beş ayında kullandım düşük tehditi için. ilk 5 ay boyunca pek bişey yiyemedim ve sürekli olarak uyuyordum. başım dönüyordu sürekli bu nedenle 5 ay boyunca sürekli yattım. ama ilacı bırakınca başdönmelerim de geçti iştahımda düzeldi. sonuç olarak sağlıklı bir oğlum oldu. eğer düşük tehditi için kullanıyorsanız faydasını görürsünüz bu yüzden verdiği sıkıntılara katlanmak gerek ;) allah bebek isteyen herkese nasip etsin kızlar. dünyada bundan daha güzel bir duygu yok çünkü...

merhaba arkadaşlar 5 aylık evliyim ve adetim çok düzensiz oldu.bu ay ayın 15inde hastalandım ve adetim hala devam ediyor 16 gündür hastayım yani doktora gittim ve bana progestan verdi hastalığımı kesmesi için istemiştim. geçen ay korunmadık bebek istedik ama kalmadım hastalandım :S sonra bebeği ertelemeye karar verdik ve bu ay doğum kontrol hapı olarak yasmin kullandım. ve adetimin şuan 16ncı günü 3 gündür progestan kullanıyorum ve hala kesilmedi adetim.korkuyorum kızlar bana ne oldu hayatımda ilk defa u kadar çok uzun adet gördüm acaba hamileyimde üstüne mi görüyorum yada dış gebelik mi oluştu korkuyorum kızlar yardımcı olun lüffffeeeeennnn :((

merhaba arkadaşlar 5 aylık evliyim ve adetim çok düzensiz oldu.bu ay ayın 15inde hastalandım ve adetim hala devam ediyor 16 gündür hastayım yani doktora gittim ve bana progestan verdi hastalığımı kesmesi için istemiştim. geçen ay korunmadık bebek istedik ama kalmadım hastalandım :S sonra bebeği ertelemeye karar verdik ve bu ay doğum kontrol hapı olarak yasmin kullandım. ve adetimin şuan 16ncı günü 3 gündür progestan kullanıyorum ve hala kesilmedi adetim.korkuyorum kızlar bana ne oldu hayatımda ilk defa u kadar çok uzun adet gördüm acaba hamileyimde üstüne mi görüyorum yada dış gebelik mi oluştu korkuyorum kızlar yardımcı olun lüffffeeeeennnn

merhaba arkadaslar ben aranıza yeni katıldım benim suanda yaklasık 12 haftalık hamıle olmam gerekiyor ama cok endişeliyim 2010 aralıkta hamile kalmıstım ama bebegimin gelişimi durmustu ondan sonra korunduk doktor ilac falan verdi sonra eylulde 2. kez hamile kaldım ilk baslarda bulantılarım vardı sık sık idrara cıkma acıkma ama suanda hiç biri yok sık sık acıkmıyorum acaba psikolojik ola bilirmimoralim cok bozuk hiç yiyesim yok . en son 1 eylulde adet olmustum ve her ay adet olmam gereken donemlerde pembemsi lekelenmelerim oluyor progestanı devamlı kullanmıyorum ama lekelenme oldumu kullanıyorum sankı bu ay daha fazla oldu leke cok gelmıyor cok hafif ama onceden 1 yada 2 gun oluyordu bu sefer 4 gun oldu cok korkuyorummm :(

Geri