Bende şu an progestan kullanıyorum ama hamilelik için değil adet olmak için.doktor tavsiyesi

bende kullanıyorum bu ilaçtan düşük ihtimaline karşı sizin gibi baya baş dönmesi yaşıyorum peki bu ilaç ne kadar etkili

<!-- google_ad_section_start -->merhaba arkadaslar.ben 4 aydır doktor kontrolu altındayım.adet duzensızlıgı ıcın.7 aydır da evlıyım ve cocuk ıstedıgımızı soyledık.doktor klomen ve progestan hap tedavısı verdı.3 aydır reglı gunumun 5.gunu klomenı 5 gun kullanıp progestanı 16.gun baslayıp 10 gun kullanıyordum ve 8.gunde adet goruyordum.mıgde bulantısı yasadıgım için bu ay gunume 10 gun kala test yaptım.2.çizgi silik cıktı.4 gun sonra test yaptım negatıf cıktı.normalde progestana bu ayın 3 unde basladım.12 sınde bıttı.20 sınde adet görmem lazım dı.dun hastaneye gıttım kan testı degıl ıdrar testı yaptılar ve cıkmadı.doktor yalnıs sonuc verdıgını soyluyor ıdrar testının .sızce hamıle mıyım yoksa tekrar duzensız olma sansım var mı progestan kullanmama ragmen olmadım ama lutfen bana yardım edın<!-- google_ad_section_end -->​

Merhaba, bende1,5 yıllık evliyim. Çocuk istiyoruz. Bende pko var doktora gittik adetin 16.günü progestan kullan dedi. Ablam bu şekilde hamile kaldı inş allah bize de nasip eder

arkadaşlar merhaba bende progestan kullanıyorum siz kaç gün sonra adet oldunuz ve çok acayip dercede akıntı başladı bende normalmi bu durum acaba ilaçmı yapıyor bu durumu

bende kullanıyorum düşük riskim olduğu içi ama dr 4.5 aylık olana kullunmamaı istedi ilacı 4.5 ay bu ilacı kullananlar varmı?

arkadaşlar 2 yıllık evliyim 6 aydır çocuk istiyoruz doktora gittim progestan verdi adetimin 16. günü alıp 10 gün içiyorum ilacım dün bitti ve ben bugün adet oldum:((( progestan kullanıpta hamiş kalanlar varmıııı...

cemrenaz sonucun da ne oldu doktor ilaç dan sonra ne dedı aynı şekılde bende gıdecegım su an ilcı kullanıyorum hormon testi için gideceğim teşekkürler çok merak ediyorum

ben 5+6 haftalık hamileyim,dün akşam önce kahverengi,sonra da pıhtıyla beraber kan geldi.hemen doktoruma gittim,düşük tehlikesi olduğunu söyledi.zaten ilk günden beri çok sancım var.hatta ultrasonda bebeğin yanında kan pıhtısınıda gördük.ama bebeğimin kalp atışınıda gördüm.işte o an tüm dünya benim oldu,eşimin ilk defa ağladığını gördüm.doktorum hemen progestana başlattı.haftaya tekrar gidicem.1 hafta yatıcam.inşallah bişey olmaz bebeğime..

mrb arkadaşlar ben 9 aydır evliyim adet düsensizligi ve horman bozuklugu var dedi doktor ilk bi ilaç verdi 5 gün kullandım ve adetinin 3 günü gel dedi giittim kan testi yaptı ve progestan verdi 16günü içmeye başla dedi 10 gün kullan bırak dedi ben hala kullanıyorken adet oldum 10 günüm dolmadan yani 8 günü hasta oldum ve ilk gün kahverengi leke geldi hiç olmazdı normalde bende şaşırdım yan etkisimi oldu ne anlamadım çok sancı yaptı bide bende inş adetim düzelir ve hamile kalırım allahım çocuk isteyen herkese evlat nasip etsin hayırlı saglıklı şekilde amin..

Geri