merhaba bende 9+2 haftalık hamıleyım 8,haftada pembemsi lekelenmeyle doktora gıttım düşük tehlıkesı oldugunu oğrendım.dr progestan vererek 10 gun çalışmamam gerektıgını soyledı,ilacı kullandıktan 2 gun sonra lekelenme gectı 5 gun hıc olmadı son 3gundur tekrar başladı ve topluiğne başı kadar kırmızı leke görüyorum,tabı bu arada muthiş başdönmesi oluyor yaklaşık yarımsaat ,uzanıyorum gecıyor,yarın kontrole gıdecegım bakalım ne olacak,
progestan bazı yerlerde okudugum kadarıyla düşüğü gecıktırıyormuş,dr zaten düşeceği varsa buna engel olamayız dedi ama yınede bu ilacı kullanmamı istedi,yarın son durumu goreceğiz,ıyı düşünmek gerekır

slm arkadaşlar ben 11 aylık evliyim ve 10 aydır çocuk düşünüyoruz nasip olmadı...adet düzensizliğim vardı ama doktorum yumurtalıklarında bi şey yok tertemiz demişti...bu ay 5. gün klomene başladım bitirdim 15. gün progestana başladım son 2 günüm kaldı...acaba aranızda ilk aydan hamile kalan var mı...?

14 haftalık hamıleyım 4 gun once lekelnme odu acıle gıttım ultrasonda bebege bakıp durumunun ıyı oldugunu soyledıler dusuk tehdıdı vsr dedı progestan yazdı gunde 3 kez uyku halı sureklı kafamı kaldıramıyorum faydası olur mu acaba bu hapın bana yardımcı olabılıek bı arkadas varmı

bütün hamişlere hamiş kalmak isteyenlere ve annelere slm bi şey öğrenmek istiyorum sizden müsadenizle
benim dün akşam progestanın son ilacı bitti ne zaman regl görürüm acaba...yani inş, görmem de ...ama stres yaptım bekliyorum heyecanla olup olmayacağımı:(

merhabalar ben asılama yaptırdım ve bugun 4.gunum 3 gundurde gunde ıkı kez olmak uzere proestan kullanıyorum bende bas donmesı ve uyku yapıyo.doktorum dusuk tehlıkesı ıcın verdı sanırım.ıns 10 gun sonra bthcg yaptırcam umarım degerlerım yuksek cıkar.rabbım herkese nasıp etsın anne olmayı

merhaba arkadaşlar bende 13 haftalık hamileyim ve 2 gündür progestan kullanıyorum yalnız yorumlarda herkes baş dönmesi oluyor demiş bende baş dönmesi yerine müthiş bi şekilde baş ağrısı oluyo sizce bu normalmi...? Ayrıca doktor bana sabah 1 akşam 2 tane yut demişti 2 tane yi ard ardamı yutucam bilen varmı acaba??

slm

benim düşüncelerime bukadar tercüman olabilirdin.allah bizimde herkezinde gönlüne kadar versin

merhaba bende progestanı 10gündür kullanıyorum dün doktora kontrole gittim rahim duvarımın kalınlaştığını hamile olabiliceğimi söyledi adetime 1 gün var ümitleniyorum ama korkuyorumda aynı zaman da çünkü adet te olabilirim ne zor beklemek

Geri