Slm arkadaşlar

Bende progestan kullanıyorum ama folik asitle beraber ben kullanmaya başladktan 2hafta sonra 2haftalık hamle oldugumu ögrendm çok mutluym rabbim isteyen herkese nasib etsin inşallah

slm kızlar ben 3 ay klomen ve progestan kullandım fakat hamile kalamadım:( üstelik adetim de düzelmedi:( bu ayda primolut diye bir ilaç verdi adetinin 3. günü gel test yapalım niçin geçikiyormuş anlaşılır dedi..size sorum şu bu ilacı bu niyetle kullanan var mı aranızda çnki araştırmalarıma göre bu ilaç adet geciktiriciymiş eee zaten gecikiyor adetim:( lütfern yardımcı olabilirseniz içim çok rahat edecek:(

isimsiz

ben kullandım ama hamile kalmadım ayrıca vainadan değil ağızdan alınıyo
hem baş dönmesi hemde uyku yapıyo

bebek için..

merhabalar doktorum bana da gebe kalamadığım için progestan verdi. ilk önce adettim yaklaşık 4. yada 5 . günü klomen kullandım. sona kontrolde doktor 2 yumurtamın büyüdüğünü söyledi ve sonta pregestan verdi. sabh aksam günde 2 defa kullanıyorum hapın bitmesine 1 gün kala bi kaç damla kahverengi leke oldu. ve adet günüme normalde 4 yada 5 gün var. yaklaşık 2 yıldr gebel,k istiyoruz ama olmuyo.. ALLAH HAYIRLISINI NASİP EDER İNŞALLAH. HERKESE DE GÖNLÜNDE YATANI NASİP ETSİN İNŞALLAH.

progestan iğne

merhaba arkadaşlar progestan düşük riskine karşı verdi doktorum içinizden ignesini vurunan varmı ben ignesini ilk defa birkez vurundum ve kalçamda çok fena agrı oluştu bacama kadar iniyo üstüne basamıyorum yatamıyorumda doktora gittim geçer dedi 4 gün oldu hala geçmedi lütfen bana bi tavsiyesi olan varsa yardımcı olsun nasıl geçebilecegi hakkında

ben su anda progestan kullaniyorum ama hamileyim dusuk olmasin diye 3 ay kullan dedi doktorum rahimden fitil
seklinde gunde 8 saat arayla 3 kere vehamile kalmakicin degilde dusugu onlemek amacli

evet bende aşılama yaptım ve bana pırogestan yazdı bu ilaç hem hormonları geliştiriyor yani hamile kalmayı hemde düşük yapmamamk için kulanılıyor iyi bir ilaç evet bu ilaçla benim arkadaşım hamile kaldı tüp bebek denemesi ne rağmen tutmamıştı tek bu hapla kalmıştı darısı bizim başımıza bende haber bekliyorum herşeyin hayırlısı

evet ,sona doğru yaklaşıyorum .düştü düşecek erken doğdu doğacak derken bugunlere geldık son 3 haftam kaldı ,progestanı başından berı kullanıyordum ,son 10 gundur dr um bıraktırdı ,zaten doğum azkaldı kritik zamanı atlattık çok şükür,

bende progestan kullanıyorum ama düşük tehlikesi için kullanıyorum dün hastaneden cıktım dr bu ilacı yazdı bana ama bakın kullnma talimatında yazılanı sizinle paylasabilirim progestan nedir ve ne için kullanılır adet öncesi sendromda, adet düzensizliklerinde menopoz öncesinde ve menopozda kısırlık tedavisinde ve düşük tehlikesınde kullanılır umarım yardımcı olabılmısımdır:)

Geri