merhaba kızlar,

adetimin 5.gününden itibaren 5 gün günde 2 adet klomen kullandım.17 mayıs sat tarihim bugün doktora gittim yumurtalarım çatlamamış boyutları da 40 milim :( bana progeston verdi.progeston doğrumu bilemedim bu durumda

Adetboladım

Merhaba size birşeyi sorcaktımmmmm ben.mayıs birınde adet oldum halen olmadım dün. Doktora gıttım ilaç feln vermedı tahlilde yapmadı yumurtan catlamiş adet olursun dedi ve ben aşılma. Yaptırmam emsy de Gülcan akdemıre gideniniz varmıdır

bebek

meraba arkadaslar bende progestan kullanmya yeni basladım doktora hamile kalamadığımı söledim o da bu ilacı verdi hamile kalırmıyım cok istiyoruz ama:(((

progestan kullanmaya başlıycam

evet bana da bugün verdi doktorum banada 3 ay kullan dedi hamile kalmam için ama bende anlamadım hiç bişey adetimin 11.günü başlayıp 25.gününe kadar içicekmişim

Slm arkadaşlar düşük tehlikesi için protestan kullanıyorum bebeğime zararı olurmu acaba doktora sormayı unuttum

Merhaba bende adet duzensızlıgı ve bebek ıcın doktora gıttım. adet duzenleyıcı olarak tarlutal verdı ılac bıttı adet oldum. adetın 5. gunu klomen kullanmaya basladım daha sonrada progestan kullandım. adetim duzeldı. gecen ay hamıle kalamadım ama adetım duzene gırdı. bu ayda klomen + progestan kullanmaya basladım. bakalım sabırsızlıkla beklıyorum bu ay hamıle kalmayı...)))

Kaynak Linki : https://www.meleklermekani.com/threads/progestan-kullananlar-burayaaaaaaaaa.174266/reply

evet ben 12 yıl önce kullandım ve anında hamile kaldım 11 yaşında kızım var
mrb su an bende progestan kullaniyorum doktorum bu ilactan once klomeni verdi. progestan gercekten hamile kalmayi kolaylastiriyormu benim ilk hamileligim dusukle sonuclandi 1aylikken cok uzuldum ama elden bise gelmez . bu ay hamile kalabilirim ins...

bende 6 haftalık hamileyim. doktorum gebelik kesesi etrafında kanama olduğunu düşük tehlikesi olduğunu söyledi ve progestan hap verdi 10gün kullanıcam ve kontrole gidicem.inşallah bir sorun olmaz.

Benim süt hormonum yüksekti, Adetimin 10.günü progestan kullanmaya başladım. Kullanmaya başladığımın 2.ayı hamile kaldım. Cumartesi günü inşallah kalp atışlarını duyacağız bebeğimizin.

Geri