Bende dun hamile oldugumu ogrendim.300 cikti hgc.yarin tekrardan yaptiricam.daha cok yeni.bende progestan kullaniyoru.hamile kalmak icinde kullanmistim.simdide dusuk olmaasin diye.rabbim istwyen herkese nasip etsin.olanlarida korusun.kucagimiza almayi nasip etsin insallah

Arkadslar bana yardimci olun ben progestan kullaniyrm gecen ay ilacimin.bitmesine iki gun kala adetim.geldi. Bu ayda ilacim dun aksam bitti hastalanmadim hamileyimdir

Gül güzeli cnm tebrik ederim çok sevindim allah kucağına almayı nasip etsin darısı benim ve tüm isteyenlerin başına sen ne gibi belirtiler yaşadın ve kaç gün adetin geçti test yaptın.

Arkadslar bana yardimci olun ben progestan kullaniyrm gecen ay ilacimin.bitmesine iki gun kala adetim.geldi. Bu ayda ilacim dun aksam bitti hastalanmadim hamileyimdir
Canim insallah hamilwsindir.benim gunum gecmeden anladim.cok basim donuyodu.ve migde bulantisi.birde goguslerim cok hassaslasmisti oyle anladim.progesteranin etkisi hamilelikte cok cok onemli. Insallah hamilesindir.bence yarin bi test yapmaliisn

Gül güzeli cnm tebrik ederim çok sevindim allah kucağına almayı nasip etsin darısı benim ve tüm isteyenlerin başına sen ne gibi belirtiler yaşadın ve kaç gün adetin geçti

test yaptın.[/QUOTE

Canim cok sagol allahim isteyeb herkese nasip etsin Insallah.dediğim gjbi benim gunum gecmeden anladim.ama her bunye farkli tepki verebilir. Ben progestan bitiginde yada bitmesine yakin adet olurdum.bu aklonizda bulunsun.migde bulantisi bas dönmesi ve gogus hassasiyeti bendeki ilk belirtilerdi.insallah hamielsinizdir sizlerde.

Inşallah hamilesindir öğrendikten sonra bizede söyle benimde bugün progestanim bitti bekliyorum inşallah bende mutlu haberi alırım ama bende hiçbir belirti yok yinede Allah tan umudumu kesmiyorum hayırlısı artık.

Geri