Ya ben hastalandim.ama bi gun surdu ve bitti ben hic bisey analamdim cok agrim var ama hastalanamiyorum

Gül güzeli cnm sen progestani kaç ay kullandin ve adet günlerin hep aynimiydi kaç gün geçiyordu benim bugün dördüncü günüm belirti m yok hiç bişey hissetmiyorum sadece ara ara belim çok ağrıyor test yapmaya korkuyorum.

Gül güzeli cnm sen progestani kaç ay kullandin ve adet günlerin hep aynimiydi kaç gün geçiyordu benim bugün dördüncü günüm belirti m yok hiç bişey hissetmiyorum sadece ara ara belim çok ağrıyor test yapmaya korkuyorum.

Mrb lar ben klomen kullandım25 mm bbüyüklüğünde yumurtam olmuş çatlatma ignesi vuruldu iki gün Sonrada progestan hap 3 tane günde bakalım bende yan etki yapacakmı inşyapmaz cÇalışıyorum da baş dönmesi yapmışbbazı arkadaslarla bakalim

selammmm arkadaşlar c.tesi hastahaneye gittim çok sukur bebegımın kalp atıslarını dınledım bebegımde allahıma bın sukur bı sıkıntı yokmus ama kesemde kan goruldu az bısey doktor korkulacak bısey yok dedı agır kalldırma ilişki yasak dedi PROGESTAN verdi bana kullanan ve benım gıbı olan fayda görenler varmı varsa lütfen cevaplarınızı beklıyorummmm :( :(

Slm arkadaşlar bende 5 aydır progestan kullanıyorum adet düzensizliğinden dolayı bide bebek için ramazan yaklaşıyor oruç tutucam günde 3 kere hap içiyordum nasıl içicem kullananlar varmı acaba??

Canım bu hap hem fitil olarak kullaniliyo bide agiz yoluyla kullaniyo gece yatarken kullanirsin o zaman sende öyle de olur yani doktor bana alttan da kullanabilirsin dedi Ben öyle yapiyorum

Geri