Slm arkadaşlar bende bu sitede yeniyim ben ewleneli tam bi bucuk sene oldu ve 6 aydir bebek istiyoruz ve 4 aydirda adetim iyice duzensizledmeye basladi bende gecen hafta dogum doktoruna gittim ve bana hormon testi yapti progeston verdi hem adet duzensizligi icin hemde hamile kalabilmek icin bu hapi cok arastirdim hemen hemen hapi duzenli kullananlar hamile kalabilmisler umarim ben ve hamile kalmak isteyen herkese yüce Allah ins hayirli zamanda nasip eder kucagimiza almayi ...yakin arkadaslarim dogum yapiyo cok zoruma gidiyor cevremdeki herkes ya hamile yada dogum yapti ben bunlari gordukce cok Zoruma gidiyor umarim kimse benm yasadiklarimi yasamaz

merhaba arkadaşlar bende 13 haftalık hamileyim ve 2 gündür progestan kullanıyorum yalnız yorumlarda herkes baş dönmesi oluyor demiş bende baş dönmesi yerine müthiş bi şekilde baş ağrısı oluyo sizce bu normalmi...? Ayrıca doktor bana sabah 1 akşam 2 tane yut demişti 2 tane yi ard ardamı yutucam bilen varmı acaba??

Ben kullandim ama sadece geceleri alttan kullaniyodum ağız yoluyla alinanlarda yan etki yapıyormuş bunu doktorum da söylemişti bende alttan alsam olmaz mi dedim tamam olur öylede demisti en iyisi alttan kullanmak

Mrb ben 17 kasımda aşılama yaptırdım bebeklerim tuttu.fakat kanamam oldu sonra progestan önerdi doktorum kullanıyorum fakat ciddi sersemlik yapıyo vajinalden almayi doktorunun mu önerdi

kübra Merhaba bende kullanıyorum doktorum fitil olarak kullanmami önerdi ağızdan alırsan çok baş dönmesi yapar dedi. Doktoruna danışarak fitil olarak kullanabilirsin

bende düşük tehlikesi vardı ilacı kullanıren çok yorgun bitkin oluyordum doktorum vajinadan almamı söyledi biraz daha etkisini az hisetim

Merhaba benimde 5 gündür kahverengi lekelenme var doktorum düşük tehlikesi dedi progestan verdi alıyorum ama baş dönmesi ve uyku yapıyor sürekli yatıyorum ne kadar surer bu durum bilen varmi cok tedirginim

Geri