Düşük tehlikem devam ediyor o yüzden vajinalden alamıyorum...bu arada a cumartesi günü çok şiddetli kanamam oldu şuan hastane de yatıyorum üçüz gebeyim bu arada kanama bebek keselerinde değil kenarda olduğu için kürtaj yapmıyolar şükür bebekler iyi sadece biri diğerlerinden zayıf ve daha aşağıda kanama da onun etrafında zaten...ama ben çok korkuyorum.böyle olan varmı arkadaşlar bi cvp lütfen

Hamile olduğumu 4. hafta da öğrendim. doktorum kalp şeklinde bir rahime sahip olduğumu ve genelde bu şekle sahip olanlarda erken doğum riski olduğunu söyledi ve pogestan verdi. Etkileri aşırı baş dönmesi mide bulantısı halsizlik ve uyku. Gün içinde içersem yarım saat içinde direk uyku moduna geçiyorum. Etkiyi azaltmak için gece yatmadan önce içmeye başladım. Buna rağmen sabah geç saatlere kadar etkisi devam ediyor. Gece metabolizma yavaşlıyormuş ilacı gece kullanmanın sakıncası var mı bilemiyorum. Yavrum için katlanıyorum mecburen.

Hepimiz yavrumuz için katlanıyoruz ben günde altı defa alıyorum progestanı yastıktan başımı alamıyorum yapacak bişey yok rabbim hepimizin yardımcısı olsun

Kizla r merhama bnde aşılama yaptırdım 3 gün oldu beklemek çok zor bisey stresi yetiyo ama hep olumlu dusunmeye çalışıyorum bnde aşılama olmadan önce folikasit bide glifor diye (şeker ilacı ) kullanıyorum göbekten iğne yaptim 3 yumurtam büyüdü 75 ml dozda uyguladım sonra catlatma iğnesi vurdum şimdide crinone vajinaya jel kullanıyorum inş çok dua ediyorum kendime ve bebimgibi bebis isteyenlere

Kizla r merhama bnde aşılama yaptırdım 3 gün oldu beklemek çok zor bisey stresi yetiyo ama hep olumlu dusunmeye çalışıyorum bnde aşılama olmadan önce folikasit bide glifor diye (şeker ilacı ) kullanıyorum göbekten iğne yaptim 3 yumurtam büyüdü 75 ml dozda uyguladım sonra catlatma iğnesi vurdum şimdide crinone vajinaya jel kullanıyorum inş çok dua ediyorum kendime ve bebimgibi bebis isteyenlere

Allah gnlüne göre versin canim kaç yıllık evlisin ?

Allah emeklerinizi boşa çıkarmasın.Size ve tüm isteyene hayırlı evlatlar nasip etsin..Sevgiler..

Bende 9 haftalik hamileyim ama bir haftadir kahverengi kanamam geliyor doktor düşük riski oldugunu soyledi progestan hapini verdi bir haftadir kullanıyorum ama kanamamda ne azalma nede artma oldu 2 hafta sonra kontrole gel dedi ama cok endiseleniyorum bugun aradim doktorumu yatip bekleyeceksin yapacak bisey yok dedi kanamanin bu kadar uzun surmesi normal mi sizce???

selammmm arkadaşlar c.tesi hastahaneye gittim çok sukur bebegımın kalp atıslarını dınledım bebegımde allahıma bın sukur bı sıkıntı yokmus ama kesemde kan goruldu az bısey doktor korkulacak bısey yok dedı agır kalldırma ilişki yasak dedi PROGESTAN verdi bana kullanan ve benım gıbı olan fayda görenler varmı varsa lütfen cevaplarınızı beklıyorummmm :( :(

Geri