selammmm arkadaşlar c.tesi hastahaneye gittim çok sukur bebegımın kalp atıslarını dınledım bebegımde allahıma bın sukur bı sıkıntı yokmus ama kesemde kan goruldu az bısey doktor korkulacak bısey yok dedı agır kalldırma ilişki yasak dedi PROGESTAN verdi bana kullanan ve benım gıbı olan fayda görenler varmı varsa lütfen cevaplarınızı beklıyorummmm :( :(

selammmm arkadaşlar c.tesi hastahaneye gittim çok sukur bebegımın kalp atıslarını dınledım bebegımde allahıma bın sukur bı sıkıntı yokmus ama kesemde kan goruldu az bısey doktor korkulacak bısey yok dedı agır kalldırma ilişki yasak dedi PROGESTAN verdi bana kullanan ve benım gıbı olan fayda görenler varmı varsa lütfen cevaplarınızı beklıyorummmm :( :(
Merve merhaba ben

Bende 9 haftalik hamileyim ama bir haftadir kahverengi kanamam geliyor doktor düşük riski oldugunu soyledi progestan hapini verdi bir haftadir kullanıyorum ama kanamamda ne azalma nede artma oldu 2 hafta sonra kontrole gel dedi ama cok endiseleniyorum bugun aradim doktorumu yatip bekleyeceksin yapacak bisey yok dedi kanamanin bu kadar uzun surmesi normal mi sizce???

Merhaba gebelikte görülen kanamalar ciddiye alınmalı.Uzun sürmesi iyi değil.İlaçlarınızı kullanmaya devam edin ve hekim kontrolünüzü aksatmayın.

Meraba bende daha once dusuk yaptigim icin bana vrrdi yeniden hamileyim 1 haftadir kullaniyorum ama sarhos yapiyo beni

Kızlar iyi akşamlar bugün aşılamamın 12 günü dayanamip idrar testi yaptim birinci çizgi çıktı ikincisi silik çıktı sizce hamileyim cuma günü belli olcak ins sonuç bide bugün çok agrım oldu dayanılmazdı sukur geçti çok korktum

Geri