Merhabalar öncelikle allah hepimize şifa versin bebegimizi sağlıklı kucağımıza almayı nasip etsin ve bebek sahibi olmak isteyenlere nasip etsin inşallah ben 6 haftalık hamileyim ve leke gördüm üç dört defa doktor progestan verdi hap olarak alıyorum düşük tehlikesinden dolayı bu şekilde kullanıpta faydasını gören Var mi çok merak ediyorum ilk gebeligim Ve ne yapmam gerektiğini bilemiyorum yorumlarinizi bekliyorum lütfen :-(

Merhaba ilacın tabiki faydası var .Düşük tehlikesine karşı korur yalnız sizde dinlenmeye bakın..Kullanan arkadaşlar yorumlarıyla size yardımcı olucaktır..

merhaba herkese
yaklasik 1 senelik evliyim doktorum pko oldugum icin adet duzenleyici vede gebeligi kolaylastirmak amacli progestan 100 verdi 3 aydir kullaniyorum ama maalesef gebelik olmadi bu ay asilama yapilacak ama nedense hic olmayacak gibi hissediyorum umudum kalmadi asilama yontemi deneyen bu konuda tecrubeli olan arkadaslardan oneri almak istiyorum birde asilama masraflarini devlet karsiliyormu acaba

Merhaba aşılama tedavisiyle gebe kalan hanımlar çoğunlukta.Bu topikte deneyimli arkadaşlar size yardımcı olucaktır.

Aşılama raporu çıkarabilmek için gerekli ön koşullar

-T.C. Vatandaşı olmalısınız.
-Daha önce doğmuş bir çocuğunuz olmamalı.
-En az 3 yıllık evli olmalısınız.
-Sosyal güvence sahibi olarak en az 5 yıl sosyal güvenceniz sürdürülmüş olmalı.
-Bayanın yaşı 23’den küçük veya 39’dan büyük olmamalı.
-Bayansanız ve 35 yaşından sonra evlenmişseniz evlilik süreniz 3 yıl yerine 1 yıl olabilir.
Yukarıda belirtilen koşullara sahipseniz bünyesinde tüp bebek kliniği olan hastanelere başvurabilir ve devlet desteğinden yararlanmak için rapora başvurabilirsiniz.

Merhaba aşılama tedavisiyle gebe kalan hanımlar çoğunlukta.Bu topikte deneyimli arkadaşlar size yardımcı olucaktır.
merhaba domtorum yasal surecin 1 sene oldugunu ve bu sureci doldurmak uzere oldugumu bildirmisti baska bir tanidigimda var oda 1 sene sonra asilama yaptirabildi yeni bir yasa cikmis olabilirmi acaba

Aşılama raporu çıkarabilmek için gerekli ön koşullar

-T.C. Vatandaşı olmalısınız.
-Daha önce doğmuş bir çocuğunuz olmamalı.
-En az 3 yıllık evli olmalısınız.
-Sosyal güvence sahibi olarak en az 5 yıl sosyal güvenceniz sürdürülmüş olmalı.
-Bayanın yaşı 23’den küçük veya 39’dan büyük olmamalı.
-Bayansanız ve 35 yaşından sonra evlenmişseniz evlilik süreniz 3 yıl yerine 1 yıl olabilir.
Yukarıda belirtilen koşullara sahipseniz bünyesinde tüp bebek kliniği olan hastanelere başvurabilir ve devlet desteğinden yararlanmak için rapora başvurabilirsiniz.

merhaba dr um bana yasal surecin 1 yil oldugunu ve bu sureci doldurduktan sonra yapabilecegini ardaki 3 ayida progestan tedavisiyle deneyelim demisti yeni cikan bir yasada 1 yila dusmus olabilirmi acaba bir tanidigim 1.5 senelik evliyken asilama oldu acaba ben pko lu oldugum icin dogal yollarla kalamadigimi boldirip 1 seneyemi dusuruyorlar

Geri