Merhaba 2016 aşılama yönetmeliği hakkında şu anlık bilgi yok.Doktorunuz bu durumu daha iyi bilir.Doktorunuza danışmanızda fayda var ..

kzlar düşük tehlikem var doktorum banada progestan verdi gerçekten işe yariyormu birde sürekli başım dönüyor sizde böyle oldunuzmu :(

Evet gerçekten işe yarıyor hatta bazen hapının yeterli olmadığı zamanlar da progestanın birde iğnesi var ben kullanmıştım lekelenmeyi anın da kesmişti...

Yaşadığımı hatırlamıyorum ama burada bazı arkadaşların yaşadığını duymuştum

Merhaba arkaslar bende progestan kullandim 10 gun sabah aksam birde folik asit kullandim gunde bir adet. Adetimin 3. Gunu cagardi doktorum ilafim bitince adet olmam gerekiyodu ilac biteli 10 gun oldu adetim de 5 gun gevikti hala olmadim test yaptim negatif. Kan verdim bakalim yarim cikicak hayirlisi. Benim gibi olup hamile.oldugunu ogrenen var mi Bana da yarimci olur musunuz. Yeni uyeyim bu arada. Teskkurler

Merhaba üyeliğiniz hayırlı olsun.Geç döllenme gibi durumlarda plano testlerde gebelik çıkmayabilir.HCG testiniz umarım pozitif çıkar..

Ben progestan kullanmaya 25 haftalıkken başladım yalnız doktorumun verme sebebi düşük için değil erken doğumu geciktirmek için her gece bir tane almamı söyledi gece alıyorum bu yüzden hiç etkisini hissetmiyorum doktorum bu yüzden gece içmemi söyledi baş dönmesi yapıyormuş

Geri