Ben kasım 2015 te evlendim ve şubat ayında hamile kaldım 1.5 ay sonra düşük yaptım içimde parça kaldığı için küretaj oldum ve yaklaşık 4.5 aydır hamile kalmayı bekliyorum 8 aylık evliyim ve neredeyse 8 ay hep hamile kalmayı umut ettim bi defa oldu ama bebeğim beni sevmedi sanırım bırakıp gitti adet zamanımdan hep 3 gün erken kanamam oluyor ve dün tekrar adet gördüm eşimle morallerimiz yine yerlerde doktora başvurmadım bir sorun var mı bilmiyorum sizce doktora gitmem gerekiyor mu yardımcı olursanız çok mutlu olurum sizin gibi arkadaşlara ihtiyacım var moralim çok bozuk

Merhaba , öncelikle geçmiş olsun.Daha önce küretajla sonuçlanmış bir gebelik söz konusu olmuş.İkinci bir gebelik planın dan önce mutlaka bir hekim kontrolün den geçin.Mensin 3 gün erken gelmesi de normal bir durum..

Öncelikle cvp verdiğin için tşk ederm... Evet ama her ay bi önceki aydan 3 gün erken oluyor ayrıca çok fazla kanama olmuyor yani gübdr bi pet değiştiritorum daha fazla değil vu da normal mi peki ben çok mutsuzum stres içindeyim sürekli stresde engel olur mu bebeğin oluşumuna acaba?

Rica ederim , adetin her ay 3-4 gün geri gelmesi normal bir durum kaygılanacak bir durum yok.Lakin kanama miktarında değişim görülüyorsa mutlaka hekime görünüp muayene olun.Stresten uzak durun .Stres adet döngünüzü,miktarını değiştirebilir.

Teşekkür ederm beyzahnm içimi rahatlattın nefes aldım seninle

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selam arkadaslar bende progestan kullaniyorum daha yeni basladim 2 hafta gonal f 450 igneleri kullandim yumurtalarim tembeldi kontrole gittim bana dedi iki yumurtanda suan guclu buyumus yumurta catlatmak icin bana igne yazdi ve progestan yazdi o gun icerisinde o igneyi kullandim bir defalik zaten o igne ve bugun progestana basladim adet sancilarindan daha fazla sancilarim var normalmi bu arkadaslar yardimci olurmusunuz

Merhaba ben 3aydır adet olmuyordum her hafta gebelik testi yaptın ama negatif cıktı sonra tesedüf bu siteyi gördüm ilacın gebeligi kolaylastırdıgını görünce gittim aldın günde 1tane aldım 3günü adet oldum 3gün oldu bitelide bugün üçüncü günü hergün birtane içiyorum inş gebe kalırım evliligimi kurtarmak için

Banada yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba ben 3aydır adet olmuyordum her hafta gebelik testi yaptın ama negatif cıktı sonra tesedüf bu siteyi gördüm ilacın gebeligi kolaylastırdıgını görünce gittim aldın günde 1tane aldım 3günü adet oldum 3gün oldu bitelide bugün üçüncü günü hergün birtane içiyorum inş gebe kalırım evliligimi kurtarmak için

Banada yardımcı olursanız sevinirim
sana evliliği kurtarmak için şart koşana üç nokta diyorum.

Geri