Mrhabalar bende Progesteron ilaci kullaniyorum yan etkisi olarak cene alti ve gobek altinda tuylenme oldu acaba ilaci birakinca tuylenmeler gecer mi

Arkadaşlar bana Dr bugün verdi. 34 yaşındayım menopoza girmişim :( bu ilacı kullanıp adet gören varmı? Benim yumurtlamam dahi yok nasıl adet görcem bilemiyorum artık

Arkadaşlar bana Dr bugün verdi. 34 yaşındayım menopoza girmişim :( bu ilacı kullanıp adet gören varmı? Benim yumurtlamam dahi yok nasıl adet görcem bilemiyorum artık

Merhaba , Size bir takım tavsiyelerim olucak. Stres düzensiz beslenme ve sigara erken menepoz nedenlerinden en önemlileri. Öncelikle stres yapmayın + düzenli beslenin kahvaltıda mutlaka zeytin ve yumurta tüketin. Gece uyumadan 1 bardak süt .Günde en az 4 adet ister kuru ister yaş incir tüketin. Bakın erken menepozun tedavisi var lakin bu tedavi sadece adet olmanızı sağlar. Üreme biter. Prof Dr ibrahim saraçoğluna ulaşın. Erken menepoz için bitkisel tedavi uyguluyor .Belli bir ücret karşılığı elinize bitkiler ve hocanın önerilerinin yer aldığı bir liste geliyor. Saraçoğlunu resmi sitesinin linkini ziyaret ederek kendisine ulaşabilirsiniz..

http://www.profsaracoglu.com/

Merhaba ben de suan 7 haftalik hamileyim 4 haftalikdan bu yana hafif toz pembe seklinde lekelenmelerim vardi iki gunde bir geliyordu daha sonra koyu kirmizi gelmeye basladi ertesi gun hemen doktora gittim hic bisi olmadigini soyledi Allahima bin
sukur ama progestan ilacini verdi 3 gundur iciyorum suanda lekelenmelerm kesildi gelmiyor insallah gelmez ilacin etkisi olur.

Merhaba üyeliğiniz hayırlı olsun.Geç döllenme gibi durumlarda plano testlerde gebelik çıkmayabilir.HCG testiniz umarım pozitif çıkar..
BEnim çok merak ettim bı konu var cocuk istiyorum ben ignemı oldum progestanı kullandım normalde bugün yarn adet olmalıyım pazartesı olmazsam test yapacagm fakat bana progestanı kullandgn sürece adet olmazsın dıyorlar ıkıtane kaldı sozce bugünden itibaren bırakmalıyım iki olmama rağmen adetim düzenli eğer ilacın öyle etkisi varsa boşuna heveslenmeyım bari

BEnim çok merak ettim bı konu var cocuk istiyorum ben ignemı oldum progestanı kullandım normalde bugün yarn adet olmalıyım pazartesı olmazsam test yapacagm fakat bana progestanı kullandgn sürece adet olmazsın dıyorlar ıkıtane kaldı sozce bugünden itibaren bırakmalıyım iki olmama rağmen adetim düzenli eğer ilacın öyle etkisi varsa boşuna heveslenmeyım bari

Merhaba siz başkasının değil hekiminizin tavsiyesine uyun ..

Mrb BN 2 haftalık hamıleyım düşük tehdidi olduğunu söyledi doktor ilk bebeğim düşük yaparım DİE çok korkuyorum progesteron hapını yazdı bna da sabah 1 aksam 1 kere sizce yaparmıyım düşük

Geri