Progestan kullananlar Progestan kullananların yorumları

Merhaba

Benimde bildiğime göre... o ilacın yan etkileri azda olsa varmış baş dönmesi vs...

bende aynı ilacı kullanıyorum doktorum verdi hamilelik hormonum sınır seviyede doktor bile şaşırdı. İlacı günde 3 kere tok kanına önerdi çünkü koyu renk azda olsa akıntım var. 2 . gün lacı içtiğimde bir sarhoşluk bi sersemlik yaşıyorum. Çlışırken zor oluyo ama herşey Rabbimden bunada şükür ediyorum. Rabbimden ünidimi kesmeden sabırla bekliyorum. Olmasa bile hayırlısı değilmiş buna inanıyorum.
Tüm annelere sabır sağlık; neşe diliyorum.. sevgiler

Bende hamileliğimde üç ay boyunca progestan hapı kullandım kahverengi lekelenmelerim oluyordu. Haplarla geçmedi onun üzerine progestan iğnesi vermişti doktorum Çok şükür iğneyle lekelenmem kesildi. Ben ilacın yan etkilerini görmedim ama ortak yan etkilerinden baş dönmesi ve baş ağrısı oluyormuş

progestan

bende şu anda kullanıyorum we daha dün başladım ilk kullandıgım gün sorun yaşadım fakat şu anda öyle bi problem yaşamadım

bende şu anda kullanıyorum ama bende kullandıgım ilk gün sorun oldu daha sonralarda bi yan etki yoktu

mrb kızlar bnmde yumurtalıklarım yavas calısıyomus normalin altında yanı bnde adetımın 16 25 ıncı gunlerı arasında kullanıyorum progestan bu ıkıncı ay olcak ıse yaramazsa napıcam bn ya

mrh
ben 3 aylık evliyim bebiş çok istiyorum ama adet düzensizliğim vardı doktora gittim bebiş istediğim için progestan verdi iki gün sonra 10 günlük dönemi bitiricem.ümitle bekliyorum bebiş olmasını.Allah herkese bebiş nasip etsin.

Mrb bende bu ilaci kullaniyorum adet duzensizliginden gittim dr.doktor bana hicbir sorun olmadigini sadece yumurtaliklarimin yavas calistigini soyledi bu ilaci kullan dedi duzenli adet goreceksin kullaniyorum dr dedigi gibi duzenli adet goruyorum ve ben anne olmak istiyorum 4aylik evliyim insallah bebek sahibi olurum sizce neolur...

bende hamile kalmak icin kullandim yumurta catlatma igneside vurdurdum su an 5 haftalik hamileyim daha once bir kurtaj ve bir dusuk yaptim 4 yillik evliyim sonunda oldu ama halen cok korkuyorum

Geri