Progestan kullananlar Progestan kullananların yorumları

Merhaba ilaç etkisini gösterene kadar lekelenme devam eder ve sonrası kesilir.Yalnız uzun süren lekelenme için hekiminizi bilgilendirin,takibinizi aksatmayın..

Arkadaslar merhaba ben göbekten yumurta gelisdirme ignesi vuruldum.pazartesi gunude yumurtanın catladini söyledi dokdorum.sali gunu de progestana başladım.yaninda folik asit ve vitaminler de dahil.suanda sol kasigimda ara ara agrilarim oluyo.adetime14 gün var.ilacdanmi yoksa hamile olabilirmiyim. Progestanda bunlari yasamam normalmi acaba.yardim lutfeeeen...

Merhaba ,

Hamilelik belirtisi değil .İlaca bağlı olası normal durumlar..Sonuçta kullandığınız ilaç hormon bazlı ve yumurtaları uyarıyor.

Arkadaslar ben progestani bebegin kalp atışı başladığında kullanmaya başladım ve doğum yapana kadar devam ettim. Bebeğim doğdu ve gözleri gelişmemiş görmüyor ve hiçbir caresi yok demem o ki progestandan dolayi böyle bi durum olmuş lütfen kullanmayin bebeginizi sağlıklı bi şekilde kucaginiza almak istiyosaniz kullanmayın bebislerinize daha çok zarar verirsiniz

Geri