progestan ve glukofen kullananlar ve hamile kalanlar ...

isikubra

Üye
Üye
progestan ve glukofen kullananlar ve hamile kalanlar ...
merhaba hanımlar sizi sürekli takip ediyorum bugünde üye oldum çıkmaza düştüm 1 yıllık evliyim pko var bende adet olamıyordum dr gittim 4 - 5 aydır pogestan 200 mg ve glukofen 1000 mg kullanıyorum ve bu ay adetime 10 gün varkenden beri göğüslerimin ucu çok acıyor.sağlık ocağına gittim dedi ki kullandığın ilaçlar hormonlarını etkilemiş olabilir ama adetin gecikirse gel dedi test yaparız :D normalde en geç yarın adet olmam lazım ama şimdilik ses soluk yok ama kasığıma batmalar geliyor ara ara ...

Eşimde kendini hamile zannetme değilsin üzülmeni istemiyorum diyor çünkü her seferinde adet oluyorum psikolojik olarak kendimi hamileliğe hazırlıyorum galiba ki kocam da bıkmış bundan :D yani şimdi kasıkta batmalarım süt beyaz akıntım ve de göğüslerimin ucu acıyor yatarken giyinirken her şeyden acıyor yani sizce acaba hamile olanlar var mı veya hakikaten ilaçlar hormonlorımı mı bozdu o yüzden mi göğüslerim acıyor ?????

Acaba progestan kullananlar yorumlayabilir mi ? Bana çoğunluğun yazdığı bölümünüzü atar mısınız tşk.

hamile_kalamiyorum_neden.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bnde de PCO var banada glucophage verdi .progestani kaç gün kullan dedj progestan hapin bittikten uç gün snra fln adetin gelir gebelik yoksa ,

Geri