Progestron değerim 8 çıktı düşük mü yapacağım ?

Bilmemnezaman

Yeni Üye
Üye
Progestron değerim 8 çıktı düşük mü yapacağım ?
Selam iyi günler ben 4 haftalık gebeyim ultrasonda keseyi gördüm ama progestronum 8cikti doktor jel verdi ben şimdi düşük mı yapacağım kaybedermiyim bebegimi

Selamlar, @Bilmemnezaman doktorunuz ile görüşmediniz mi nasıl bir jel verdi sormadınız mı sıkıntı mı var diye. Şimdi bu yazdıklarınızdan size net olarak bir şey söyleyemiyoruz ki ? Sıkıntı mı gördü ? Progesteron dediğiniz beta hcg testi sonucu mu ? Biraz daha ayrıntı verir misiniz lütfen ?

Selamlar, @Bilmemnezaman doktorunuz ile görüşmediniz mi nasıl bir jel verdi sormadınız mı sıkıntı mı var diye. Şimdi bu yazdıklarınızdan size net olarak bir şey söyleyemiyoruz ki ? Sıkıntı mı gördü ? Progesteron dediğiniz beta hcg testi sonucu mu ? Biraz daha ayrıntı verir misiniz lütfen ?
Beta hcg sonucum 4164 keseyi gördük progestronum dün 8 cıktı düşük riski olmasın diye progestron jeli verdi bugün tekrar olcturfum 17.84 çıktı doktoru bulamadım progestron hormnonum düşük riskini atlattigimimi gösteriyor?

Yani değerler normal görünüyor ama yinede en önemli ve net bilgiyi doktorunuz verecektir

Geri