allah kalbine göre versin inşallah hayırlısı İLE hayırlı haberler alırsın umarım . Ben aslında evlendikten 3 aya kadar düzenli adet görüyordum sonra annemi kaybettim stresten diyorlar adet düzensizliği için ama bilmiyorum yani geçen aya kadar bir şeyin yok dedi bu ay gittiğim de kistlerin var dedi protime prowomen ile aynı içerik hiç bir farkı yok reçetesiz satılıyor yani özel bir ilaç 238 liraya aldık eşim doktora gitti hiç bir sorunu yok benim için sadece polikistik over sendromu dedi ama bilmiyorum ilk kutuyu bitirdim aöa dediğim gibi hala adet de görmedim bakalım allah hayırlısı neyse onu versin hepimize inşallah
Başın sağolsn skntı streste engel oluyo. Bn düşük yaptıktan 7 ay sonra tekrar hamile kaldım Bi skntı olmamasına rağmen ama çok stres yaptm ve üzülmüştm sürekli kendimi suçluyordm neden düştü diye. Dün Doktora gittik ve şok olduk ikizmiş meğer. İnşaallah en kısa zamanda hayırlı haberler alırsın dualarım seninle

Bnde 1.5 yıllık evliyim. Tüm testler yapıldı bişey çıkmadı. Folik asit içeriyor aynı zamanda yumurta kalitesini arttryomş doktor kullanmamı tavsiye etti aynı zamanda klomen gibi Bi ilaç verdi onuda 4 gün kullandım. Belirttiği günlerde birliktelik oldu ama en önemlisi kafanın rahat olması. Günde 1 kere 1 bardak suyla içtim prowomen. Hamile olduğumu öğrendiğimde bıraktım şuan içinde 10 adet kaldı nasip herşey ama bu vesile oldu organik bir ilaç zaten tadıda güzel portakallı
Benimde ayni durum bu ama doktor klomeni diger ay kullan dedi . Suan sadece prowomen kullaniyorum

Geri