Psikolojik hamilelik belirtileri yaşayanlar yardım edin lütfen

Lavantaa

Yeni Üye
Üye
Psikolojik hamilelik belirtileri yaşayanlar yardım edin lütfen
Diğer yazımda da anlattım ama içim rahat etmiyor. Adet oldum 12 şubatta 4.5 güne surdu, normal adetti ama 6 gün erken oldum. Adet bittikten sonra karın ağrım, kasık ağrım devam ediyor, çok fazla stress yapıyorum, çok yükleniyorum sanırım vücuduma. Batmalar oluyor vücuduma. Bazı nedenlerden dolayı kanda gebelik testide yapamıyoruz. İntetnette ben hamileyken 9 ay düzenli adet oldum diyenleri okuya okuyan psikolojim bozuldu, ağrılarım sttess kaynaklı mı bilmiyorum ama her an aklimda, bu durum beni çok boğuyor... Adetimde aynı adetimdi yani pıhtı pıhtı, kırmızı, pedide dolduruyordu. Beni korkutan gününden önce olması oldu. Ne yapmam gerek bilmiyorum. İdrarda gebelik testinden net sonuç alabilir miyim ?

Kaç günde bir adet oluyorsunuz ? Adetinize daha kaç gün var bunları belirtirseniz size bilgi verebiliriz.

Kaç günde bir adet oluyorsunuz ? Adetinize daha kaç gün var bunları belirtirseniz size bilgi verebiliriz.
25-26 günde bir oluyorum 18 ocakta olmuştum, bu ay 12 şubatta oldum yine 12 sinde olursam adetine 13 gün var şuan. Sadece ağrılarım var. Başka bir belirtim yok. Ama çok fazla stres altındayım, rüyalarıma bile giriyor bu durum.

Selamlar, madem kandan test yaptıramıyorsunuz ki şu anda onu bile yaptırsanız erken adete 2 gün kala hamilelik testi yapın bakalım sonuç ne olacak. Onun haricinde daha erken kesinlikle test yapmayın çıkmayacaktır.

Evlimisin birliktelik ne zaman oldu adet tarihleri bi kaç gün ileri yada geri gelebilir normaldir

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar, madem kandan test yaptıramıyorsunuz ki şu anda onu bile yaptırsanız erken adete 2 gün kala hamilelik testi yapın bakalım sonuç ne olacak. Onun haricinde daha erken kesinlikle test yapmayın çıkmayacaktır.
Ama olma ihtimali var mı ? Adet oldum ilişkiden 12 gün sonra tam birleşme olmadı yüzeyseldi zaten. Gerçek adetti eminim... Sadece okuyarak üstüne görmeden korktum o kadar bayağı stres olduğum için ağrılar olabilir mi ? Sadece karnımda değil bütün vücudumda oluyor...

Evlimisin birliktelik ne zaman oldu adet tarihleri bi kaç gün ileri yada geri gelebilir normaldir
evli değilim, nişanlım ile oldu. Yüzeysel boşalma şeklinde. Ama sonra adet gördüm, ilişkiden 12 gün sonra 6 gün erken regli oldum. Ama stress cok fazla yapiyorum ağrılarım artıyor. Daha 3.5 Hafta oldu olsun yaşanali.

Son adet döneminden sonra bir dahaki adet dönemi bir kaç gün erken gelebilir bu normaldir. Yaşam şekliniz, tükettiğiniz besinler, ilaçlar, maruz kaldığınız stres adetin bir kaç gün erken başlamasına neden olabilir. İlişkiden sonra adet döneminiz gerçekleşmiş 4-5 gün sürmüş bu durumda gebelik söz konusu değildir. Kan testi yaptıramıyorsanız idrardan gebelik tetsi yapın daha önce adet olduğunuz için bir dahaki dönemi beklemenize gerek yok. Gebelik testini bugün yapabilirsiniz. Testi önermemin amacı kuşkunuzu gidermek adına yoksa gebe olduğunuzu düşünmüyorum.

Son adet döneminden sonra bir dahaki adet dönemi bir kaç gün erken gelebilir bu normaldir. Yaşam şekliniz, tükettiğiniz besinler, ilaçlar, maruz kaldığınız stres adetin bir kaç gün erken başlamasına neden olabilir. İlişkiden sonra adet döneminiz gerçekleşmiş 4-5 gün sürmüş bu durumda gebelik söz konusu değildir. Kan testi yaptıramıyorsanız idrardan gebelik tetsi yapın daha önce adet olduğunuz için bir dahaki dönemi beklemenize gerek yok. Gebelik testini bugün yapabilirsiniz. Testi önermemin amacı kuşkunuzu gidermek adına yoksa gebe olduğunuzu düşünmüyorum.
Çok teşekkürler bende sizin gibi düşünüyorum aslinda. Ama internette 9 ay düzenli adet gorenler varmış, bunları okudukça strese girdim. Ve ağrılarımda arttığı için şüpheye düştüm.

Çok teşekkürler bende sizin gibi düşünüyorum aslinda. Ama internette 9 ay düzenli adet gorenler varmış, bunları okudukça strese girdim. Ve ağrılarımda arttığı için şüpheye düştüm.

Gebelikte adet olunmaz ancak gebelik döneminde çeşitli nedenlerden dolayı kanama görülebilir buda istenmeyen bir durumdur. Stres yapmayın gebe olmadığınıza ikna olmak için bugün idrardan gebelik testi yapın.

Geri