Psikolojik olarak hamilemiyim diye düşünenler

L

Lavantaa

Yeni Üye
Üye
Psikolojik olarak hamile miyim diye düşünenler hamilemiyim diyenler için daha fazları Melekler Mekanı FORUM'da
Arkadaşlar bilgili olanlardan gerçek cevap bekliyorum, çünkü cok stresliyim. Nişanlım ile ocak ayında adetim bittikten 9-10 gün sonra surtunme ile ilişki yaşadık. Prezervatif vardi, prezervatif üstümden kalkarken cikti. Hemen spermleri sildim ıslak mendille iki kez, ve kuru mendillede sildim. Eve gelince duş aldım. Bu ay adetime 6 gün varken erken regl oldum stresten diye düşünüyorum. Ve 4-5 gün sürdü normal adetti pıhtılı ve tamamen kırmızıydı.
yalanci-gebelik-belirtileri-jpg.85365 Psikolojik olarak hamilemiyim diye düşünenler Melekler Mekanı Forum

Ped de doluyordu. Ama ben yazılanlardan üstüne görme falan diye iyice korktum. Hiç bir gebelik belirtisi yaşamıyorum arada vücuduma batma şeklinde ağrılar giriyor ama düşündükçe ve stres yaptıkça oluyor bu ağrılar. Bilgilerinizi aktarırsanız mutlu olurum...

PİSİKOLOJİK OLARAK KENDİNİ HAMİLE HİSSEDENLER BURADA

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Sıkıntılı bir durum görünmüyor. Üstüne görme dediğiniz şey bu kadar basit değil. Ben hamile olmadığınızı düşünüyorum. Yaşadığımız şeyler stres kaynaklı bilginiz olsun.

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Üstüne görme durumu, %0,5 seviyesinde olup çok düşüktür.

L

Lavantaa

Yeni Üye
Üye
SadmiN' Alıntı:
Sıkıntılı bir durum görünmüyor. Üstüne görme dediğiniz şey bu kadar basit değil. Ben hamile olmadığınızı düşünüyorum. Yaşadığımız şeyler stres kaynaklı bilginiz olsun.
Ama bu karnıma, belime batma şeklinde giren ağrılar beni daha korkutuyor. Ama düşündükçe oluyor, bir şeyle ilgilenince yani unutunca yaşamıyorum. Bir de gününden erken oldum diye iyice korkmuştum. Bende olmadığını düşünüyorum ama yazılanlar beni bu duruma getirdi. Yine de çok teşekkür ederim.

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Hayır hamilelik durumunun söz konusu olduğunu düşünmüyorum. Gebelik ile alakalı çok güçlü şüpheleriniz de yok anlaşılan ama yi ne de beta hcg testi yaparak daha net sonuç elde edebilirsiniz. Bu testin sonucu yüzde yüzdür. Ama belirttiğim gibi hamile olduğunuzu düşünmüyorum kuruntu yapıyorsunuz.

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Estağfurullah lütfen aklınızdaki tüm soruları bizlere anlaşılır şekilde gönderin, Cevap alacağınızdan emin olabilirsiniz. Sadece bekleyin :) Sevgiler aramıza hoş geldiniz.

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Özelden attığınız sorulara malesef cevap veremiyoruz. Daha öncede sizinle sizin bir konunuz üzerinden konuşmuştuk diye düşünüyorum. Sıkıntı var ise lütfen buraya yazın özelden cevap malesef veremiyorum.

H

Hulya034

Paylaşımcı Melek
Merhaba o zaman. Ben vjnmın hemen ordaki kemiğin üstünde his hissediyorum. Sanki bişi var gibi. Acaba psikolojik olabilir mi? Belki 10dan fazla gebelik testi yapmışımdır sadece 1 tanesi silik çıktı. Öbürlerinde T bölgesinin çizgisi beyaz duruyodu sanırım T çizgisinin yeriydi. Ayrıca hamileyken adet olan insanlar olduğundan dolayı ben bu kdar tereddüt ediyorum. İlişkiden sonraki ilk adetim 3 gün sürmüştü. 2.olduğum adetin 2.gübü yoğundu 3.günden sonra azalmaya ve daha sonra pembeleşip daha sonra kahve oldu. Şimdi öbür adetim haftaya pazartesiymiş yani pms dönemimdeyim. Merak ettiğim şey şudır. Tam bir birleşme olmadan sadece pnis ucunun vjnanın her yerine temas etmesi ihtimalleri yükseltir mi? Boşalma olmamıştj ben zevk suyundan şüpheleniyorum. Tam birleşme de olmadı @SadmiN

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Sevgili Hülya, açtığınız sorudn sizlere cevap vermiştik bir kez de buradan yazalım. Hamile değilsiniz 2 kez üst üste adet olacaksınız sonra test negatif diyecek ve siz hamilemiyim diyeceksiniz :) Bu mümkün değil. Kesin olarak hamileliğiniz yok !

H

Hulya034

Paylaşımcı Melek
@SadmiN benim gibi takıntılı bi insana bu kadar cok sabırla cevap verdiğiniz için teşekkür ederim:))

H

Hulya034

Paylaşımcı Melek
Ve ayrıca vajinanın üstündeki kemiğin hemen üstünde sanki bazen his oluyor bu neden olur sanki bişi var gibi? Orası rahim bölgesi midir

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Selamlar, geç dönüş için lütfen kusura bakmayın. Hala aynı yerdeyiz Hülya değilmi ? :) Yahu hamile değilsin diyorum tamam diyorsun hala resim çekip atıyorsun. Bu resime baktığımda da gebelik yok hamile değilsiiiiiiiiiiiin Daha nasıl anlatacağımı bilemiyorum.

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Gebelik testini yaptığınızda 5 dakika içindeki sonuçtur önemli olan siz kesin hamile değilsiniz de bekletir iseniz aa bi saat önce bakmıştım bişey yoktu şimdi silik gibi çizgiler var derseniz bu da olmaz. Hamile değilsiniz....