PUBG MOBİLE NASIL OYNANIR ? PUBG MOBİLE HİLELERİ !

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
pubg mobile,pubg mobile indir,pubg mobile hilesi,pubg mobile nasıl oynanır,pubg mobile seviye atlama,pubg mobile rütbe alma,pubg mobile oyun
PUBG Mobile , pek çok insanın fanatiği olduğu trend olan çok oyunculu bir hayatta kalma oyunudur. Oyunun bağımlılık yaptığını söylemeliyim. Yeni başlayanlar için oyun hakkında bilgi vermek için bu makaleyi hazırladım. Umarım makalem sizlere yardımcı olur. Bende Pubg müdavimlerinden biriyim. Deneyimlerimi buradan paylaşacağım ama sizlerde yeni başlayanlara yardımcı olmak adına konumuza yorumlarınızı bırakabilirsiniz. PUBG Mobile zorlu bir oyundur ve telefonunuzun en iyi durumda olması gerekir. İhtiyacınız olmayan şeyleri kaldırın, arka planda çalışmış olabilecek diğer tüm uygulamalardan çıkın. En iyi deneyim için pil koruyucuyu kapatın, veri koruyucular kapatın. Ağınızı hazırlayın , iyi bir bağlantıya ihtiyacınız var. Mobil ağ genellikle değişken bir hıza sahip olacak, bu yüzden Wi-Fi ile bağlanmanız daha mantıklı olacaktır. Ağ hızınızı mutlaka test edin.

Ekli dosyayı görüntüle 84598


Oyuna başladığınızda, çok çeşitli ayarları değiştirebileceğiniz, oyun türünüzü seçebileceğiniz, arkadaşlarınızı organize edebileceğiniz, ödüller alabileceğiniz ve envanterinizi yönetebileceğiniz lobiye yönlendirileceksiniz. Bir PUBG oyunu yarım saat kadar sürebilir veya eğer işler çok yanlış giderse, bir kaç saniyede bitebilir. Bu nedenle ineceğiniz yeri iyi seçin. En iyi yağma noktalarını hedefleyin , ilk etapta fazla oyuncuların olduğu noktalardan kaçının. Askeri üs, elektrik santrali veya çeşitli büyük şehirler gibi en iyi silah ve zırh içeren bazı özel alanlar var, ancak diğer deneyimli oyuncuların da oraya gideceğini unutmayın. Uçaktan atlarken çevrenizi gözlemleyin, ineceğiniz yere başka biri iniyor mu dikkat edin. Başka biri iniyorsa karakterinizi başka yere sürükleyin.

Uçaktan atlarken amaçsız olmayın, yeterince güvenli bir alanı, tercihen binaları kullanarak, biraz ganimet toplamak için karekteri binaların olduğu yere sürükleyin. Binalar mini haritada beyaz bloklar olarak görünecek, bu yüzden doğru yöne gittiğinizden emin olun.Birini göremiyorsanız, paraşütünüzü her zaman erken açın. Sadece gökyüzünde harcadığınız her saniyenin, rakiplerinizin yağmalamak için kullanacağı bir saniye olduğunu unutmayın. Oyunda hemen ölmemek için mutlaka seviyesi yüksek zırhlar kullanın. Aynı zamanda küçük yaralanmalar için yardım kitlerine ihtiyacınız olacak. Bu nedenle bol bol yardım kiti toplayın. Ancak ağrı yaralanmada yanınızda kimse yoksa kitler işe yaramaz ve ölürsünüz. Şayet takımlı oynuyorsanız takımın zafer şansını riske atmış olursunuz.


Oyun oynarken mutlaka iyi silahlar temin edin. Kar 98 ve AWM düşmanı tek atışta öldürebilir. Oyunda görmüşsünüzdür uçak drop atıyor ve bir çok oyuncu droba gitmekten çekiniyor. Çünkü genelde rakipler drobu gözetliyor ve siz droba koşarken ölebilirsiniz. Peki dropta ne var ? AWM ve makineli tüfekler gibi güçlü silahların çoğunun yalnızca DROP'ta bulunabileceğini unutmayın. Bu yüzden ekip mümkün olduğu kadar çok DROP'u yağmalamalı.

Ekli dosyayı görüntüle 84599


Bölge sunucunuzu nasıl seçersiniz: Büyük başlat düğmesinin altında, sunucu da dahil olmak üzere oyun tipinizi ayarlamak için bir kutunuz vardır. Buraya dokunun . Kuzey Amerika sunucusunda oynamaya çalışıyorsanız, sadece bir deneyiminiz olabilir.
Kare hızı nasıl ayarlanır: Sağ alt çubuktaki ayar düğmelerine, ardından Grafiklere dokunun. Burada kare hızını bulacaksınız. Görüntü dalgalı görünüyorsa, düşük seçmek isteyebilirsiniz. Güçlü bir telefonunuz varsa, yüksek deneyin.
Grafik düzeyi nasıl ayarlanır: İlk oturum açtığınızda sizden istenir, ancak ayrıntıyı yönetmek için PUBG Mobil grafik düzeyini de ayarlayabilirsiniz

Hedeflenen retikülün ayarlanması: Ayarlar, sağ üst köşeye, ardından Temel'e ayarlanmıştır . Burada artı işaretinin rengini değiştirebilirsiniz.
Karakterinize nasıl kıyafet giydirilir: Oyuna İç çamaşırla başlarsınız, ancak envanterinizde kıyafet biriktirebilirsiniz. Dükkandan gerçek parayla kıyafet satın alabilir ya da BP kazanıp kasalar açarak oynadığınız kıyafetlerin kilidini açabilirsiniz.

Sohbeti kapatın veya mikrofon sesini ayarlayın: PUBG Mobile, ses için mikrofonu veya hoparlörü kapatmak veya düzeyleri ayarlamak için kontroller içeren bir oyun içi ses kanalı sunar. Ayarlar> ses bölümünde kontrolleri bulacaksınız.


Farklı bir harita seçin: Erangel, Miramir, Sanhok ve Vikendi. Oyun türü düğmesine bastıktan sonra haritayı seçme seçeneğini bulacaksınız. Tümünü seçerseniz, sizin için rastgele bir tane seçer. Farklı haritalar farklı alanlara, boyutlara ve bazı özel silahlara veya araçlara sahiptir.
PUBG karakterleri için en iyi kıyafetler: Bu bir defile değil, taktiksel olarak düşünün. Sessiz gölgeler ve elbette kamuflaj, size taktiksel bir avantaj sağlar.

Güvenli bölge azaldıkça, kendinizi kalan tüm oyuncuların yakınında bulacaksınız. Hayatta kalabilmek için yere kapaklanmanız gerekecek.Sadece menzildeyken ateş edin. Ekler bazı silahların menzilini uzatabilir - kapsamlı saldırı tüfekleri keskin nişancı tüfeklerinden bazen daha iyi olabilir ancak bazı silahlar yalnızca belirli durumlarda kullanışlıdır. Örneğin av tüfeği, bir binayı temizlemek için harika bir araçtır, ancak açık alanlarda pratik olarak işe yaramaz.Mümkün olduğunda, tamamlayıcı silahları elinizde tutmaya çalışın ve aynı amacı yerine getiren iki silah taşımayın.PUBG'de, tek güvenli alan çemberin içidir. Bu daire maç boyunca belirli zamanlarda küçülmeye başlayacak ve kendinizi bunun dışında çok uzun süre bulursanız, sonunda öleceksiniz. Bu elektrikli mavi alanda aldığınız hasar, daire küçülürken artacaktır. Kısa sürede oyunda bir yere gitmeniz gerekiyorsa arabaya ihtiyacınız olacaktır. Oyunda bir çok yerde araç göreceksiniz. Maalesef, etrafta dolaşacak çok sayıda araç varken, aynı zamanda potansiyel olarak direksiyonun arkasına geçmeyi bekleyen 99 kadar oyuncu da var; Motosiklet ve buggy, bir sonraki oyun alanına geçmek için harikadır, ancak sizi göreceli olarak maruz bırakacaktır. Cip gibi daha büyük araçlar daha yavaş olacaktır, ancak iyi bir korumaya sahip dört oyuncuyu taşımak için mükemmeldir.


PUBG Mobil'de arkadaşlık isteği nasıl kabul edilir ?

Bir arkadaşınıza sizi PUBG Mobile'a eklemesini söylerseniz, birlikte oynaya bilmeniz için isteklerini kabul etmeniz gerekir.
Ana ekranınızdan PUBG Mobile'ı başlatın .
Ekranınızın sol alt köşesindeki arkadaşlar simgesine dokunun .
İstek üzerine dokunun .
Kabul et'e dokunun .

PUBG Mobil'de arkadaşlara nasıl mesaj gönderilir?

Arkadaşlarınıza sizinle bir maç oynamak isteyip istemediklerini görmek için bir mesaj göndermek istiyorsanız, bunu arkadaş listenizden yapabilirsiniz!
Ana ekranınızdan PUBG Mobile'ı başlatın .
Ekranınızın altındaki arkadaşlar listesine dokunun .
Mesajlaşmak istediğiniz arkadaşınıza dokunun .
Mesajınızı arkadaşlarınıza girin .
Gönder öğesine dokunun .


Haritaya hakim olun Harita en iyi arkadaşınızdır, çünkü size oyun alanını gösterir. Kırmızı bölgeden kaçının. Kırmızı bölgedeyseniz, vurulma ihtimaliniz yüksektir bu nedenle bir binaya saklanın. PUBG Mobile'daki silahlar gerçek dünya silahları gibi çalışır: av tüfeği ve tabanca kısa menzil için iyidir, iyi silahları tercih edin. PUBG'da en iyi silah hangisi ?: Kısa cevap, yakın menzil için uzatılmış mag'lu bastırılmış Uzi'dir eğer biriyle yüz yüze gelirseniz, nişan almaya çalışırken 30 mermi boşaltabilirsiniz. Silahlarınıza ayrıca dürbün bulmak zorundasınız. Dürbün rakibinizi uzaktan farketmenizi ve öldürmenize kolaylık sağlar. Ve silahın olmazsa olmazı susturucu . Silaha susturucu takmak düşmanın yerinizi belirlemesinde zorluk yaratır. Susturucular silahların balistik özelliklerini değiştirmezler.Sırt çantası mutlaka karakterde olmalı. Sırt çantanızı kontrol edin ve kırmızı olarak işaretlenmiş fazlalıkları çantadan atın. Oyun alanı dışında hayatta kalmak için adrenalin, enerji içeceği veya ağrı kesicileri çantanızda mutlaka bulundurun.Dümanı uzaktan etkisiz hale getirmek için el bombasıda çantanızda olmalı. Ve ayrıca sis bombasıda çantada bulundurulmalı. Oyunun amacı hayatta kalmaktır. Kazanmak istiyorsanızsabırlı olun ve en iyi malzemelere sahip olun. Bu oyun strateji oyunudur kafanızı iyi kullanın. Amaç çok insanı öldürmek değil, ayakta kalan son oyuncu olmak. Köprülere dikkat edin. Oyun alanı küçülürken köprülerden birini geçmeniz gerekebilir. Dikkat edin, bunlar doğal pusu noktalarıdır. Gerçeklerle yüzleşelim, bir çok takım oyunu rastgele eşleşiyor ve muhtemelen kötü yada acemi bir oyuncaya denk geleceksiniz. Ekibinizdeki bu kişiyi uyarın e yönlendirin. Asla kırıcı rencide edici davranmayın. Unutmayın bu bir oyun..Takım arkadaşlarınızın öksürük ve nefes alış verişini dinlemek istemiyorsanız mikrofonunuzu kapatın.İniş alanınızı koordine edin. İnişinizi koordine etmek için beni takip et kullanın. Bununla birlikte, takip ettiğiniz kişi acemiyse ne yaptığını bilmiyorsa ondan ayrılın size doğru yönlendirin.Eğer birlikte değilseniz, harita üzerinde ve kullanıcı arayüzünde işaretlenmiş takım konumlarınızı bulacaksınız böylece takım üyelerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bu arada oyunda takım üyeleriyle bitişik durmayın. Bu kolayca ölmenize neden olur. Az mesafelerle dağılın.Hedef tanımını paylaşmak için yazılı sohbette düşman görüldü seçeneği var. Bunu düşmanı izlerken kullanın ve ekibinizle paylaşın.Bir takım arkadaşını nasıl öldürürsünüz ? Takımınızdaki birinden kurtulmanız gerekiyorsa, bunu yapmanın en iyi yolu bir el bombasıdır. Bu niye yapılır bilmiyorum ama sanırım oyuncu kötüyse oyun arkadaşı ondan kurtulmak isteyebilir. Yalnız unutmayın takımınızdan birine zarar verirseiz bu rapor edilir.
 
Gülçin46

Gülçin46

Yeni Üye
Üye
Bir ara bütün arkadaşlarım oynuyordu snra ben de merak saldım sonra da bu kaosa girmicem diyip vazgeçtim :D
 
Üst