PUREGON 300'e ihtiyacı olanlar...

antalyakelebeği

Yeni Üye
Üye
PUREGON 300'e ihtiyacı olanlar...
Hanımlar, elimde 3 adet hiç açılmamış PUREGON 300 enjektörleri ve kalemiyle bulunmaktadır. Buzdolabında saklandı ve son kullanma tarihi 2013 ocak. İhtiyacı olanlara vermek istiyorum. İlgilenenler benimle özelden irtibata geçsin...

Satıyor musunuz ? Ücretini yazarsanız daha net bilgi vermiş olursunuz diye düşünüyorum.

İlaçların tanesi 260 lira biliyorsun... Ben 3tanesine 400 düşünüyorum en azından çok zarar etmemiş olurum. Sıkışık durumdayım canım. Hem böylece bi kardeşimizin işi de görülmüş olur. Hatay'dayım, kargoyla gönderebilirim.

Tüp bebek tedavisinde kullanacaktım. Ancak ona gerek kalmadan hamile kaldım. Elimde kalıp süresi geçeceğine bi arkadaşımızın işine yarar belki benim gibi ona da uğur getirir diye düşündüm:))

merhabalar bendede pregon 300 bir kutu var ihtiyacı olana uygun fiyata verebilirim.ilgilenler mehmeteroglu515151@hotmail.com adresine mail atabilirler yada 536 015 6382 nolu telefondan irtibatata geçebilirler bu arada ankarada ikamet ediyorum..

merhaba bu arkadasları tanıyormusunnuz

Selamlar,

İlgili arkadaş yada başka arkadaş... Hiç kimseye site olarak kefil değiliz sevgili yuletmire, konuya yazarsınız ve oda elindeki ilacı gittigidiyor.com tarzında bir siteye atar, siz ödemesini yaparsınız. Ürün geldiğinde onay verirseniz para aktarılır satıcıya yoksa aktarılmaz.

Sevgiler.

günaydın arkadaşlar benim de elimde 2 kutu purogaon 300,1 adet decapety ,1adette adı aklıma gelmedi doktorun verdiği yumurta ilacı var tüp bebek tedavisinde kullanyordum bunlar arttı daha sonra kullanacaktım gerek kalmadan hamile kaldım ihtiyacı olan varsa çok düşük bir fiyata kargo ile gönderebilirim bilginize......konyada ikamet ediyorum eğer durumu fazla iyi olmayan arkadaşlarımızın ihtiyacı olursada ücretsizde gönderebilirim

Son düzenleme:
Geri