Püsküllü Örgü Çanta Modelleri Yeni Trendiniz Olacak

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Püsküllü Örgü Çanta Modelleri Yeni Trendiniz Olacak
Püsküllü Örgü Çanta Modelleri- Her sezon yeni bir şeyler çıkıyor giyimde kuşamda örgü dünyasında olsun. Tabii illa bunları uygulamak zorunda değiliz ama beğendiğimiz şeyleri bize yakışan şeyleri de kullanmamak olmaz sanırım. İşte bugün de sizler için benim de çok beğendiğim püsküllü örgü çanta modellerini sizlerle de paylaşmak istedim. Püsküller örgü çantalara bir ahenk katıyor arkadaşlarım. Örneklerde de göreceksiniz birazdan gerçekten çok şıklar. Özellikle yürürken çantanızın püskülleri de yürüyüşünüzün ahengine ayak uyduracak hoş bir hava oluşacaktır eminim. Aslında düşündüm ki hazır model çantalara da gider mi püsküller ama örgü modellerde daha hoş duracağı kanaatindeyim. Siz bir örnekleri inceleyin hele gerisi size kalmış. Özellikle ilk modelimiz olan bu harika kilim desenli örgü çantaya bayıldım. Ağzını kapatmak için geçirilen renkli iplerin ucuna püskül düşünülmesi daha bir otantik hava vermiş doğrusu.

kilim desenli puskul suslemeli orgu canta.jpg

Küçük küçük püsküllerle süslenen bu örgü çanta da hiç fena değil ama ben daha uzun püskülleri seviyorum. Böyle yürürken sallanacak ahenkli bir şekilde salınacak püskülleri. Örgü çantalar aslında hazırlardan daha rahattır daha rahat bir şeylerinizi sığdırabilirsiniz. Hatta makineye atıp kirlendiği zaman yıkayabilirsiniz de. Örgü çantaları beğenenler kendilerine örüp günlük hayatta da rahatlıkla kullanabilirler. İşte örgü çantalarınıza ahenk şıklık katmak için ise püsküllerden yardım alabilirsiniz.

orgu puskullu canta.jpg

Bakın işte tam da bunu demek istiyorum sizlere. Ne kadar da hoş görünüyor değil mi? Son zamanlarda penye iplerde moda oldu. Penye iplerle çantalar da çok şık duruyor. Dilerseniz üst kısmını penye ipten örebilir yine püsküller ekleyerek hoş modern bir çanta yapabilirsiniz. Yine dantelden çok hoş motif motif örgü çantalara da püsküller ekleyebilirsiniz. İki altta en son örneğimizde dantel örgü çanta modelimiz çok hoş. Önceki yazılarımızdan olan fırfırlı örgü çanta modelini ve yapılışı için burayı tıklayabilirsiniz.

orguden puskul suslemeli canta.jpg

penye ip orguden puskullu canta.jpg
puskullu orgu dantel canta.jpg

Geri