Rafet El Roman 2011 Sevgiye Zaman Ver Albümü

sevde 7

Daimi Üye
Üye
Rafet El Roman 2011 Sevgiye Zaman Ver Albümü
Rafet El Roman 2011 albümü, Rafet El Roman, 2011, sevgiye zaman ver, en yeni şarkıları ve sözleri aradığınız herşey burda meleklerim...

10293-2a2.jpg

Rafet El Roman deyince akan sular duruyor tam bir aşk adamı şarkılarıylada bunu anlıyoruz zaten hem sepatikliği hem farklı yorumu şarkılarının dilden dile dolaşmasını sağlıyor bu çıkardığı albümde eminim tüm dinleyenleri tarafından dillere düşücek şarkılarla dolu sizler için meleklerim en güzel şarkılar.

3 yıldan aradan sonra yeni çıkaracağı albüm için çok heyecanlı olduğunu ifade eden Rafet El Roman, Yine romantik, melodik, güzel şarkılar ve ağır sözlü şarkıların yer aldığı albümüyle biz müzik severlerle buluştu.

Rafet El Roman: İddialı dört şarkım var. İddialı nedir deyince, tamamen on numara bir hitten bahsetmiyorum ama bir şarkı ilk dinlendiğinde hemen zihinlere, yüreklere, dillere düşüyorsa ben o şarkıya iyi bir şarkı diyorum.

ALBÜMDEKİ PARÇALAR

1.YANILDIM
2.GÜLE GÜLE SEVGİLİM
3.DİRENİYORUM
4.SEN SEN
5.YANIMDA KAL
6.SEN BENİMSİN DEMEK NE GÜZEL
7.AYRILIKTAN BANA SÖZ ETME
8.TÜKENDİĞİNCE
9.SEVEN BİLİR
10.EBEDİ SEVGİLİ

https://www.meleklermekani.com/yerl...zaman-ver-albumundeki-sarkilarin-sozleri.html

Son düzenleme:
diger sarkilarini dinlemedim ama direniyorum sarkisini cok dinliyorum..helede bu zamanlarimda..eski sarkilarinda da kendimi buldugum cok parcasi var...erkek ama ii anlatiyor dertlerimizi...:D:D

mesela bugün anladim sarkisini hergün dinliyorum sonra yine sabir küpüme bürünüyorum esimin bir hareketi ve davranisiyla tekrar dinliyorum...

Geri