Rahat olsun diyenler için kalın topuklu bayan bot modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Rahat olsun diyenler için kalın topuklu bayan bot modelleri
bot modelleri, kalın topuklu bot modelleri, topuklu bot modelleri, bayan bot modelleri, topuklu bot modelleri ve kombinleri ile ilgili bilgileri sizler için bu konumuz da paylaşıyoruz.

Sonbahar ve kış aylarından itibaren bayanların çok severek kullandığı bot modelleri, sezona farklı renk ve tasarımlar ile giriş yaparak her sene reyonlar da yerini alıyor.

Düz bot modellerinin yanısıra daha topuklu bot modeli olsun ama bir o kadar da kullanımı rahat olsun diyenler için oldukça ideal bir kullanım olanağı sunan kalın topuklu bot modelleri yeni sezonda yine yerini alarak bayanların gözdesi olmaya devam ediyor.

İnce topuklu bot modelleri görünüm olarak şık olsada eğer gün için de uzun süre kullanacaksanız bu bayağı bir sıkıntı yaşatabilir. Ama kalın topuklu bot modelleri ise hem rahat hemde şık bir kullanım olanağı sunar. Bağcıklı topuklu bot modelleri, renkli bot modelleri, süet topuklu bot modellerinin yanısıra bot modellerinin değişmeyen trendi deri ve topuklu bot modelleri sezona damgasını vuran parçalardan...

Bunun yanın da nakışlı ve motifli detaylar bildiğiniz üzere moda dünyasın da bu sene fırtına gibi esmişti ve bu fırtınadan bot modelleri de nasibini alarak farklı motiflerden oluşan çiçekli ve nakışlı bot modelleri de yeni sezon bot modelleri arasın da yerini alıyor.

Sizler için yeni sezondan seçtiğim kalın topuklu bot modelleri ile ilgili görselleri paylaştım. Görselleri inceleyerek yeni sezon trendler hakkın da fikir edinebilirsiniz.

[img][4][1].JPG
2e4c0bea1a045e190e8d1558917f85af.JPG
10.Kalın-Topuklu-Bot-Modeli.JPG
461cbc8c-c1b9-465a-b916-335d3f838e16.JPG
2017_platform_topuklu_bagcikli_siyah_bot_modelleri.JPG
13617_20171010102011820760.JPG
Fashion_Nova_02-18-17-167_1024x1024.JPG
HANADIA-BS1615141-0001_A_SIDE-HERO-original.JPG
kırmızı-renki-deri-bağcıklı-kalın-topuklu-ayakkabı.JPG
kisa-kalin-topuklu-bot-modelleri-acik-kahverengi-kisa-bot.JPG
maxresdefault.JPG
R35397153013069-large.JPG
süer-tarz-kalın-topuklu-bağcıklı-bot-modeli.JPG
taba-2-toka-siyah-deri-99-₺-topuk-boyu-8cm.JPG

bende kalın topuklu bot modellerini tercih ediyorum hem çok rahat oluyor hemde topuklu ayakkabı ile kombinlenecek kıyafetlerimi rahatlıkla kombinleyebiliyorum. Bot modellerinde tercihim süet olanları çok seviyorum güzel güneşli havalarda yada akşam gezmelerinde süet botları tercih ediyorum

Geri