Rahim filmi çekildiği ay hamile kalanlar

merhaba kızlar bende geçen ay rahim filmi çektirdim adet olmadım böyle olan varmı sizce hamilemiyim

Bende anestezili cektirdim sonrasi sadece adet sancisi oluyo doktorum filim cekindiketen sonra sıkıntı yoksa tedavisiizde hamile kaliniyomus

Dun beta sonucum 1620 cikti5haftalık hamileyim..bunu yazma sebebim sizin kesinlikle umitsizlige kapilmamaniz..benimki mucize gibi birsey oldu ilk ayda..umarim saglikli bir gebelik olur ve kalp atislari duyulur..ve umarim isteyen herkes bu duyguyu tadar..
Aradan cook uzun zaman gecmis ama ben de sizinle ayni problemleri yasiyorum suan ve ilk defa bu kadar benzer bir kisiden umut ışığı aldim. Cevap verirseniz eger cok sevinirim tabi aradan yillar gecmis bebeginiz bile büyümüştür. Ben de cikolata kistlerimle mucadele ediyorum iki tane ve cok büyükler bugun hsg cektirdim sol tupum biraz acildi ama sag tupum tamamen kapali siz nasılbir yol izlediniz acaba?

Aradan cook uzun zaman gecmis ama ben de sizinle ayni problemleri yasiyorum suan ve ilk defa bu kadar benzer bir kisiden umut ışığı aldim. Cevap verirseniz eger cok sevinirim tabi aradan yillar gecmis bebeginiz bile büyümüştür. Ben de cikolata kistlerimle mucadele ediyorum iki tane ve cok büyükler bugun hsg cektirdim sol tupum biraz acildi ama sag tupum tamamen kapali siz nasılbir yol izlediniz acaba?
Ben çekildim ama benimki temiz allaha şükür dr seni bilgilendirmedimi bide soğan suyu kullan var nette tarifi var

Geri