Rahim filmi çekildiği ay hamile kalanlar

Rahim Filmi için kesinlikle korkmayın arkadaşlar adet sancısı gibi bile acısı yok, lütfen bir an önce cekininki piskolojik olarak rahatlayın sırtınızdan bir yük kalksın bende korkmuştum ama gereksizmiş çok rıca ediyorum hemen gibin cekinip bir adım daha bebeğinize yanaştığınızı hiss edın ben öle hiss ediyorum ertelemeyin ve lütfen korkmayın, Rabbım bebeklerımızı kucağımıza almayı nasıp etsin inş.

bugün aneztezi ile çaktırdim kaç gündür kendimi stres yapıp üzmekten şimdi çok ppişmanım belki aneztezi olmaran bile çekilebilirdim doktor anezteziye gerek yoktu dedi ama iyi ki öle çektirmişim korkan hanımlar aneztesi en kolay çözüm kalkınca herşey bitmiş oluyo içini rahat tutun

bugün aneztezi ile çaktırdim kaç gündür kendimi stres yapıp üzmekten şimdi çok ppişmanım belki aneztezi olmaran bile çekilebilirdim doktor anezteziye gerek yoktu dedi ama iyi ki öle çektirmişim korkan hanımlar aneztesi en kolay çözüm kalkınca herşey bitmiş oluyo içini rahat tutun

bende anne olmak istiyorum:)

slm kardelencim.ben avusturyadan asli.bende 3 senelik evliyim ve hic korunmadik.en basindan beri bebek istiyoruz ama malesef olmadi.esim muayne oldu bi sorun yok dediler.bende kan testi filan oldum sorun yok dediler.son olarak rahim filmi dedi alman doktorum.ama inanki tedavi nasil bi tedavi ne icin hic bise anlamamistim.10 ocak 2012de rahim filmi icin gitiim ne yapcaklarini bilmedigim icin hic bise anlamadim cok agri cektim ama atlattim:))sonra sonuclari alip kendi doktoruma götürdüm ve bana 3 ay sonra tekrar görüsürüz dedi gene bise anlamadim:))hatta belkide daha erkende görüsebiliriz dedi.sasirdim.sonra detayli bi sekilde acikladi.bu rahim filmi cektiren cogu kadinlar 3 ay icinde hamile kalabiliyormus.hic sorun cikmadi sonuclarda sadece tüplerimin önü biraz darmis yani biraz kapaliymis.bu tedaviyle bütün yollar salgiladiklari konstrat siviyla aciliyormus.3 senedir bebek hasreti cekiyorum.helede son 1 senedir maffoldum.benden sonra evlenen herkesin bebegi oldu yasina girenler bile var.acaba bu ay olcakmi,iliskiye girerken bile cocuk düsüncesiyle giriyorum.piskolojikmen yipratiyoruz kendimizi.bu tedaviden sonra bende cok ümitliyim.umarim bu ay sende bende ve tüm anne olmak isteyen arkadaslarimiz o duyguyu tadarizz..sizlerde benim icin dua edin..bu tedaviden sonra hamile kalanlar lütfen mutluluklarini burada paylassinlar..insallah en kisa zamanda bende sizlerle paylasmayi ümit ediyorum..herkese bol sabir diliyorum:)

Bende 2 yıldır çocuk bekliyorum ama bi türlü olmadı. Kkomen ve çatlatma iğnesi tedavisi gördüm bir kaç ay ama birşey olmadı maalesef. Şimdi doktorum rahim filmi istedii. Ne yapıcam bilmiyorum. Psikolojik olarak çökmüş durumdayim lütfen yardım edin

Mrb kızlar bende 2 hafta sonra rahim filmi çektircem 1 ay önce düşük yaptım bugunde kan da beta 5 çıktı hamile Değilim dir diye akciğer filmi çektiler değilim dir demi kafam çok karıştı yüreğim ağzımda :(

Slm kizlar bende 2 yillik evliy ve cocuk istiyoruz ama olmuyor klomen kullantim catmasi ignesi yaptim ve sonunda film uste doktor ve 15 gun once anesteziyle cektim suan buyul bir umutla beklemedeyim lutfen dua edin rabbim ben gibi evlat isteyen butun insanlara nasp etsin amim.

8 ay kadar olmamıştı. Rahim filmi çekildim normal çıktı ancak filmden 1 ay sonra hamile kaldım.

Bende 2 senedir evliyim ve cocugumuz olmadi dr catlatma ignesi verdi bi kac kere ama bisey olmadi :( bugun rahim filmi cektirdim simdi dua icinde bekliyorum bende herkez gibi yavrumu kucagima almak istiyorum her seyin hayirlisi rabbim isteyen herkese versin arkadaslar ne olur benim icinde dua edin

slm arkadaşlar bende buay rahim filmi çektireceğim ama korkuyorum çok ağrı verdiği söyleniyor doğrumu?
Merhaba arkadaşım ben bugün 13:30 da fındıkzade radyomarda çektirdim 2 aydır korkudan çektiremiyordum boşuna korkmuşum anestezi yapılmadan 2 dk sürdü hiç ağrı acı hissetmedim doktor Cevat bey tavsiye ederim

Geri