Rahim filmi çekildiği ay hamile kalanlar

18 şubat 2014 günü ilk adet günüm dü. 25 şubat 2014 HSG çektirdim. HSG den sonra ağrım olduğu için 8 marta kadar ilişkiye girmedik. Sadece 8 marta bir kere ilişkiye girdik 27 martda 7.evlilik yıl dönümümüz de hamile olduğumu öğrendim. Meğer tüplerim HSG çekiminde açılmış bu sayede tek gecede hamile kaldım. Ümidimizi yitirdiğimiz bir anda geldi yakışıklı oğlum kısmetse kasım sonları kucağımıza almayı bekliyoruz :)
Ne mutlu sana :) allah sağlıkla dünyaya getirmeni nasip etsin :) ben senin kadar şanslı olmayı çok isterdim ama 1,5 senedir uğraşıyoruz olmuyor... Ağustosta rahim filmi çektirdim bende fındıkzade radyomar da iki tüp de açıktı.. Dr um şansımın daha da arttığını söyledi ama olmadı :( yaşım ve tahlil sonuçlarım nedeni ile çok zamanım yokmuş bu ay aşılama yaptıracağım yine olmazsa tüp bebek... Onu da nasıl yapacağız maddi açıdan bilemiyorum.....

merhaba arkadaslar adetimin 8.günü rahim filmi cekildim anestesi ile hicbir agrı sızı hissetmedim doktoruma söyledim tüpler acık olunca pek agrı olmaz dedi hamilelik sansın bu filim ile artacak dedi ve dediği gibi oldu 14 ocak 2013 de rahim filmi cekildim bir kac gün ara verdik ve 18 ocak yumurtalama günümde sanırım hamile kaldım allaha sükür 4 haftalık hamileyim 9 aydır bebegimiz olmuyordu ben hic beklemedim 3 ay olmayınca hemen doktora gittim önce prolaktin hormonumu düşürdüler sonra gene olmadı sonunda klomen tedavisi oldum sadece bir kere yumurta takibi yapıldı ve olmadı ve sonra doktorum rahimde perde var rahim filmi cektirelim dedi ve allahın izniyle hamile kaldım
sizlere tavsiyem eger benim gibi cok istiyorsanız doktorların dediği gibi 1 sene bekleyemeyin gerekli tetkikleri yaptırın içiniz rahat etsin sonra bekleyin eger hormonal sorun varsa gercekende zaten beklemek zorunda kalıyosun doktorum bana biraaz kızdı cok aceleci davranıyorsun diye ama sonradan konusunca bana hak verdi bana hicbir tahlil tetkik yapmadan birsene bekleyin diyorsunuz dedim ya sorun varsa dedim ve 3 aydan sonra gerekli bütün testleri yaptırdım sizlerde doktora gidin ve içinizi rahat ettirin allah isteyen herkese bu güzel duyguyu yasatsın sizler bol bol dua edicem rahim filminden korkmayın bebişimiz için herseye deger unutmayın ki annelerimiz ne acılar cekerek bizlere dünyaya getirmiş hicbir teknoloji yokken emeksiz yemek olmaz korkmayın ve bu filmi cektirmesi gerekenler gecikmeden cektirin...................

MERHABA SENIN ADINA COK SEVINDIM BENDE 2 HFTA ONCE CEKTRDIM RAHIM FILMINI TUPLERIM ACIK CIKTI ALLAHA SUKUR,2 SENELIK EVLIYIM FAKAT COCUGUM OLMUYR AMA MALESEF.SIMDI DOKTR BENDEN PROLAKTIN TESTI ISTEDI ONUN SONUCUNA GORE YUMURTA TAKIBI YAPILCAKMIS.GALIBA ONUMDE COK UZUN BIR ZMAN VAR UZUN VE ZORLU BIR ZAMAN.INS BENDE SENIN GBI MUTLU HABERLER PAYLASIRIM YAKIN BIR ZAAMANDA DUA ET OLURMU BEN VE BENIM GBI COCUK ISTEYENLER İÇİN. PEKI SEN NERDE GIDIYRSUN DOKTORA HANGI SEHIRDE YANI ?CUNKU C CIDDI SEKILDE DOKTOR ARAYISIM VAR BENIM :(

ahu hanım sız nerde gıdıyrsunuz doktra
Adet olduğun günden sonra 10.gün itibarı ile gün aşırı ilişki önerilir. Genelde 14.gün ovulasyonun gerçekleştiği gündür. 18.güne kadar )18.gün de dahil ilişkiye girmeniz şansını arttıracaktır. 10. günü sayarken adetinin başladığı ilk günden itibaren 10 gün saymalısın...

canım sen hangı sehırde gıdıyorsun doktora istanbulda yasıyorum da bu konuda duzgun bır doktora rastlamadım hıc

arkadaslr ıstanbulda onerebılcegınız duzgun bır doktor varmı pekı?duzgun bır doktor bulamadım cunku.gıttıklerımın cogu dogum uzerıne yogunlasmıslar,bu konuda yardımcı olan olmadı pek,varmı bıldgınız ıyı bır doktor nolur yardım edın

arkadaslr ıstanbulda onerebılcegınız duzgun bır doktor varmı pekı?duzgun bır doktor bulamadım cunku.gıttıklerımın cogu dogum uzerıne yogunlasmıslar,bu konuda yardımcı olan olmadı pek,varmı bıldgınız ıyı bır doktor nolur yardım edın

Var canimm istanbul-kaynarca cihan tip.merkezi cuneyt bey google yaz cikar adresi herşeyi sgklida bakio ilk 30 kişi sanirim çevredeki.herkes.memnun.. En azindan para için yapmio birseyleri hemen sunu yapalim bunu yapalim demio önce arastirio herşeyi en son başka şeylere yönelik yaptirio.. Benim cevrem memnundu umarin sizde memnun kalirsiniz. Bende CMT gidicem..

Geri