Rahim filmi(hsg) çekenlerin paylaşım alanı

aslında biz eşimle 8 yıldır evliyiz benim ilk eşimden 2 oğlum var 16 ve 12 yaşında 2 yıl önce hamile kaldım ama 12 haftalıkken kalp atışı duyulmadığı için sonlandırıldı.yaklaşık 1 yıldır tekrar istiyorduk ama olmadı ankarada izindeyken zübeyde hanım kadın doğum hastanesine gittik bana kan tahlili eşime spermiyogram tahlili yaptılar ardından bana ilçlı flim 27 ekimde filim çekildi 28 kasımda hamile olduğumu öğrendim eşim yanımda değil ama çok mutlu umarım bebeğim sımsıkı tutunur bana ve hayata darısı hepinizin başına:oppucuk:

rahim filmi(hsg)çekenlerin paylaşım alanı

slm kızlar ben aranıza yeni katıldım bnde 4 yıllık evliyim benimde iki tüpüm tıkalıymış doktor sol tüpümü açtı sag tüpüm hala tıkalı sag tüpümtıkalı oldugu halde hamile kalabilirmiyim birde benim yumurtalarım çatlamıyormuş acil cevap:yumurta:

selam canım.hamile kalabilirsin o ay sol taraftan yumurta büyürse olabilir, çatlama içinde yeterli boyuta geldiğinde çatlatma iğnesiyle çatlata biliyorlar.

tşk edrim cnm doktorum çatlatma ignesi vurmadı klomen diye br ilaç yzdı yumurtaları çatlatmk için sadece onu kullnıyorm bir ay kullndm iyi br sonuç alamdmm bu ay yne kullnacagım ilacın dozunu artırack adetmi bekliyorm inşllh en yakın zamnda bebegimize kavuşuruz hepimizz

o zaman tabii aşılama yapacak bakalım bu ay benimde olmazsa bikaç kez daha deniyecek sanırım ondan sonra aşılamaya geçer herhalde.18 ini bekliyorum inşallah olmam yaaaaaaaaaa gerçeği bi belirti yok ama adet belirtilerim başladı göğüsüm yavaş yavaş acımaya başldı akıntı filan genelde böyle oluyo adetime yaklaşınca :(

doktorum bna klomem ilacı yazmıştı sabah1 akşam 2 kullndm etkisini gremedm doktorumun söyledigine gre yumurtalarımın dış kısmı çok kalınmış ilaçlar bile fayda etmemş bu ay ilacın dozunu artırack adetimi bekliyorm adetmin 4 gnü başlayacagm sabah 2 akşam 2 kullnacagmbu ayda etkisini görmezsm çatlatma ignesi isteyecegm inşllh bu ay etkisini görürm bebegime kavuşurmm

arkadaşlar ben de yeni konu açmıştım rahim filmi çekildiği ay hemen hamile kalanlar diye ama pek kimse teşrif etmedi..evet rahim filmi ağrılı da olabiliyor,ağrısız da.Bu tam anlamıyla hsg yaptıracağın merkeze bağlı,benim de tavsiyem kesinlikle ağrısız yapan merkezleri iyi araştırmanız.fındıkzadedeki yer gerçekten mükemmel,2-3 dk sürüyor ve ağrısız.ben de 6 aralıkta çekildim,hiçbir şikayetim olmadı.şimdimerak ettiğim tek şey acaba hemen hamile kalırmıyım.. lütfen hsg çektirdiği ay hemen hamile kalanlar beni bilgilendirsin ne gibi değişiklikler ya da belirtiler yaşandı????

Geri